LIDL KATALOG

Endoskopická kamera s displejem Powerfix PEK 2.3 A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci endoskopickou minikameru s vlastním displejem Powerfix PEK 2.3 A1. Určena je na kontrolu malých dutých prostorů, rour nebo těžko přístupných míst.

Sonda je vybavena LED diodami a je vodotěsná, takže je vhodná i do vlhkého prostředí. Kontrast displeje je nastavitelný, provoz je na 4 AA baterie. Stav nabití se zobrazuje na displeji, kamera Powerfix PEK 2.3 A1 se dodává v robustním kufru.

Průměr vodotěsné sondy je 8 mm, optické rozlišení kamery je 640 × 480 px, monitor je otočný o 180 ° a má úhlopříčku 5,8 cm. Osvětlení lze regulovat v 8 stupních, ochrana sondy proti prachu a vodě je dle specifikace IP 67. Použít lze také videovýstup, celkové délka je 129 cm.

Součástí balení je magnetický úchyt, zrcátko, háček, dvojháček a baterie.

Své zkušenosti s endoskopickou kamerou s displejem Powerfix PEK 2.3 A1 z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: PEK 2.3 A1

Návod na endoskopickou kameru s displejem Powerfix PEK 2.3 A1: stáhnout v češtině

Cena v akci:

  • od 16. 11. 2017 – 1 490 Kč


Powerfix je privátní značka Lidlu zaměřená na vybavení do dílny. Nabídka výrobků Powerfix zahrnuje zásuvkové lišty, pilky a pilníky, šroubováky, štětce nebo pracovní oděvy. Výrobky Powerfix z Lidlu jsou dostupné také v jeho internetovém obchodě. Elektrické nářadí do dílny Lidl prodává pod značkou Parkside.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře