LIDL KATALOG

Sada zahradního nábytku Florabest (3dílná) z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci třídílnou sadu zahradního nábytku Florabest v šedé a antracitové barevné variantě.

Sada zahradního nábytku Florabest je tvořena jedním skládacím hliníkovým stolem se skleněnou deskou a dvojicí hliníkových polohovacích křesel. Sada má jednoduchý nadčasový design, je ideální do zahrady, na balkon nebo na terasu.

Dobře odolává vlivům počasí, rezavění a UV záření.

Stůl má tvrzenou skleněnou desku, rám z hliníku s práškovou vrstvou a díky možnosti složení šetří místo. Nohy mají ochranné koncovky a výškové nastavení, jeho nosnost je až 25 kg. Stůl je z hliníku, deska z bezpečnostního skla. Jeho rozměry jsou 70 × 70 × 71 cm, hmotnost činí asi 7 kg.

Židle mají nastavitelné opěradlo do osmi poloh a přináší výborný komfort díky propnuté vzdušné textilní výplni. Lehká hliníková konstrukce má stabilní mechaniku, díky možnosti složení židle šetří místo. Nosnost židlí je až 120 kg, podlahu chrání protiskluzové nožky. Křeslo má hliníkovou konstrukci s práškovou vrstvou, textilní výplň tvoří z 70 % polyvinylchlorid a z 30 % polyester. Křeslo má rozměry 58 × 112,5 × 67,5 cm, hmotnost činí 3,8 kg.

Své zkušenosti s třídílnou sadou zahradního nábytku Florabest z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Cena v akci:

  • od 13. 6. 2019 – 2 990 Kč (varianta B, 1 stůl, 2 židle)
  • od 1. 4. 2019 – 2 790 Kč (varianta A, 1 stůl, 2 židle)

Varianta A:


Varianta B:
Florabest je privátní značka Lidlu zaměřená na zahradní techniku a vybavení. Vedle křovinořezů, ponorných čerpadel a motorových pil se pod značkou Florabest prodávají také pařeniště, fóliovník nebo zahradní hadice. Zahradní nářadí Florabest je dostupné online v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře