, Bresser | Značky | Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Privátní značka Bresser

Bresser je německá značka dalekohledů, teleskopů a mikroskopů, která nepatří přímo pod společnost Lidl. Ta však výrobky Bresser několikrát ročně nabízí v akci.

Teleskop Bresser Skylux 70/700

Lidl nabízí v akci teleskop Bresser Skylux 70/700 určený pro amatérské hvězdáře. Teleskop Bresser má hledáček 5×24, který usnadňuje rychlé vyhledání objektu a zenitové zrcadlo s 1,5× inverzní čočkou. Trojitá Barlowova čočka zajišťuje až trojnásobné zvětšení, teleskop má dva okuláry – první s ohniskem 20 mm a druhý s ohniskem 4 mm. Součástí balení je rozsáhlý návod k obsluze včetně astronomických tipů, […] Celý článek »

Spektiv Bresser se zoomem 20-60 × 60

Lidl nabízí v akci spektiv Bresser se zoomem 20-60 × 60 a tubusem otočným o 360 °. Spektiv Bresser má kvalitní optiku pro čistý a kontrastní obraz, ergonomickou ohrnovací očnici a výsuvnou sluneční clonu. Robustní pogumovaná konstrukce zajišťuje pevné a jisté držení, spektiv je vybaven ochranou proi pronikání prachu. Bresser spektiv nabízí zvětšení až 20-60 ×, průměr objektivu je 60 mm, […] Celý článek »

LED svítilna a rádio na solární energii Bresser

V Lidlu můžete koupit v akci LED svítilnu a rádio Bresser v jednom na solární energii. Zařízení má nezávislý pohon na dynamo nebo solární články. Součástí balení je nabíjecí kabel s USB a je tak možné nabíjet další přístroje. Zařízení se vyznačuje nízkou hmotností a možností zavěšení. Svítilno-rádio má integrovaný akumulátor pro ukládání přebytečné energie. Technické údaje: počet LED: 6 rádio: […] Celý článek »

Hygrometr Bresser

V Lidlu je možné koupit v akci hygrometr značky Bresser. Hygrometr funguje na bezdrátovém přenosu o frekvenci 433 MHz. Ukazatel teploty a vlhkosti má barevné vyobrazení zón klimatické pohody pro dosažení zdravého klima v místnosti. Display je bíle podsvícený. Hygrometr si můžete zavěsit nebo postavit. Na přístroj se vztahuje záruka 5 let. Technické údaje: Dosah je 50 m, rozsah vnitřního […] Celý článek »