, Aquapur | Značky | Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Privátní značka Aquapur

Privátní značka Aquapur zahrnuje čistící prostředky na sklo, podlahy, dřezy nebo nádobí. Během Akce lesk koupíte také koš na prádlo, sušák na prádlo nebo odstraňovač žmolků Aquapur.

Pytel na prádlo / prázdné lahve Aquapur

Lidl nabízí v akci pytel na prádlo a prázdné lahve Aquapur v různých barevných provedeních. Pytel na prádlo Aquapur / pytel na prázdné lahve Aquapur je ideální na špinavé prádlo nebo na přepravu prázdných plastových lahví, má praktická držadla s měkkým povrchem a je samostatně stojicí. Díky možnosti složení šetří místo, jeho objem je asi 55 litrů a nosnost až 8 kg. […] Celý článek »

Úklidová sada Aquapur

Lidl nabízí v akci úklidovou sadu Aquapur určenou pro praktický a efektivní způsob vytírání, tvoří ji mop s teleskopickou tyčí a pětilitrové vědro se ždímacím košem a vložkou na špinavou vodu. Maximální dosažitelná výška tyče je 1,30 metru. Své zkušenosti s úklidovou sadou Aquapur z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze. Cena v akci: od 28. 3. 2019 – 299 Kč od 31. 1. 2019 – […] Celý článek »

Čistič na okna Aquapur

Lidl nabízí v akci čistič na okna Aquapur určený k rychlému čištění oken i těžko dostupných míst. Čistič na okna Aquapur má pumpovací páčku se snadným ovládáním a jemně stříkající tryskou, integrována je 150ml nádržka na čisticí prostředek pro pohodlné čištění bez kbelíku. Má také přesnou gumovou stěrku a dva potahy z mikrovlákna, které lze prát v pračce do 60 °C. Součástí je […] Celý článek »

Trojitý mop s rozprašovačem Aquapur

Lidl nabízí v akci trojitý mop s rozprašovačem Aquapur ideální na dlaždice, laminátové podlahy a parkety. Mop tvoří tři otočné mycí hlavice pro účinné a rychlé čištění. Mop Aquapur má dvojitý kloub a flexibilní prodloužení tyče pro dosažení téměř všech koutů, umožňuje dávkovací rozprašování a odnímatelnou nádržku na čistící prostředek. Rukojeť je ergonomicky tvarovaná s měkkým povrchem, součástí balení je šest čistících […] Celý článek »

Skládací koš na prádlo Aquapur

Lidl nabízí v akci skládací koš na prádlo Aquapur v různých barevných provedeních, mezi kterými nechybí šedo-bílá a šedo-růžová. Skládací koš na prádlo Aquapur má objem asi 17 litrů, je stohovatelný a má pevný rám s držadly. Jeho rozměry jsou 50 × 37,5 × 26,5 cm. Své zkušenosti se skládacím košem na prádlo Aquapur z Lidlu nám můžete psát formou recenze […] Celý článek »

Vytahovací šňůra / sušák na prádlo Aquapur

Lidl nabízí v akci sušák na prádlo Aquapur ve formě vytahovací šňůry v několika provedeních. Sušák má tělo z umělé hmoty. Šňůra na prádlo Aquapur Sušák tvoří pět šňůr s praktickým automatickým navíjením, po složení tak šetří místo. Délka sušení je až 18 metrů, rozměry jsou 37 × 7 × 7 cm. Nástěnný sušák na prádlo Aquapur Tvoří ho pět […] Celý článek »

Stolní žehlicí prkno Aquapur

Lidl nabízí v akci stolní žehlicí prkno Aquapur vhodné zejména do menších domácností, po složení zabírá na šířku pouze 2 cm. Stolní žehlicí prkno Aquapur má ocelovou konstrukci a prodává se v několika barevných provedeních. Má zúženou část pro žehlení těžce dostupných míst a odolný potah žehlicí desky ze 100% bavlny. Paropropustná žehlicí plocha je vybavena pěnovou podložkou, její rozměr […] Celý článek »

Odstraňovač žmolků Aquapur AFR 3 C2

Lidl nabízí v akci odstraňovač žmolků Aquapur AFR 3 C2 se dvěma rychlostními stupni a třemi délkami střihu. Odstraňovač žmolků Aquapur AFR 3 C2 má kovovou stříhací hlavu o průměru 5 cm a automatické bezpečnostní vypínání. Záchytná nádoba je odnímatelná, přičemž čistící kartáček, ochranné víčko a baterie jsou součástí balení. Rozměry přístroje jsou 15 × 7 × 9 cm. Své […] Celý článek »

Teleskopický mop Aquapur

Lidl nabízí v akci teleskopický mop Aquapur vhodný na vlhké a suché vytírání. Teleskopická tyč mopu umožňuje vysunutí až do délky 130 cm. Praktický otočný kloub pak zajišťuje možnost vytírání i hůře dostupných míst. Rozměry potahu mopu jsou cca 9,5 × 25 cm, délka teleskopické tyče je až 130 cm. Své zkušenosti s teleskopickým mopem Aquapur z Lidlu nám můžete […] Celý článek »

Žehlicí prkno Aquapur

Lidl nabízí v akci žehlicí prkno Aquapur. Prkno má velmi robustní a stabilní konstrukci. Výšku prkna lze nastavit až do 90 cm. Odkládací prostor pro žehličku je bezpečný, se silikonovými nopky. Potah prkna je ze 100 % bavlny. Koncovky nohou jsou protiskluzové a chrání podlahu. Žehlicí plocha: cca 114 x 34 cm Máte s tímto žehlicím prknem zkušenosti? Podělte se […] Celý článek »