Levné letenky na prázdniny: Mallorca od 460 Kč, Chorvatsko za 1 530 Kč, Milán z ČR za 860 Kč

Středa, 18. července 2018, Redakce

Nabídka a ceny letenek nebyly nikdy v historii lákavější než nyní. Přinášíme vám výběr nejzajímavějších letenek, které jsou aktuálně k mání. Termíny vyhledáte v kalendáři na stránce letecké společnosti. Všechny letenky mají jedno společné – rezervujte je rychle, zdražit mohou každou vteřinou.

Tentokrát jsme se zaměřili na levné letenky na probíhající letní prázdniny.

 1. Palma Mallorca od 460 Kč
  Co bylo ještě loni neuvěřitelné, je dnes skutečností. Levné letenky na Mallorcu již za 460 Kč jsou prakticky neustále k mání a termínů je více než dost, takže jedinou nevýhodou je odlet z berlínského letiště Tegel.
  Ty úplně nejlevnější letenky pořídite v druhé polovině srpna, pokud směrem na Mallorcu poletíte s Ryanairem a zpět s easyJetem.
  Odlet Berlín Tegel Aerolinky Ryanair / easyJet Termíny druhá polovina srpna 2018
 2. Milán od 860 Kč
  Velmi levné zpáteční letenky do Milána nabízí Ryanair na druhou polovinu srpna, odlétá se z Ostravy. V nabídce jsou dokonce dva termíny, kdy za zpáteční letenku nezaplatíte ani tisícikorunu. S šetřením během návštěvy vám pomůže náš průvodce po Miláně.
  Odlet Ostrava Aerolinky Ryanair Termíny druhá polovina srpna 2018
 3. Brusel od 976 Kč
  K nákupu zpáteční letenky z Prahy do Bruselu vám stačí tisícikoruna, ty nejlevnější se aktuálně prodávají za 976 Kč. Nevýhodou je jejich omezený počet, aktuálně jsou dostupná pouhá čtyři místa na začátek a konec srpna.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny začátek a konec srpna 2018
 4. Kodaň od 691 Kč
  Velmi levné letenky, velmi drahé město. Zpáteční letenky do Kodaně pořídíte na vybrané prázdninové termíny již za 691 Kč, ještě před koupí však doporučujeme důkladně nastudovat ceny vtéto dánské metropoli. Výlet by se vám mohl prodražit více, než čekáte.
  Nejlevnější letenky pořídíte v druhé polovině srpna.
  Odlet Berlín Tegel Aerolinky easyJet Termíny druhá polovina srpna 2018
 5. Atény od 2 255 Kč
  Cenově velmi příznivé jsou zpáteční letenky do Atén s odletem z berlínského letiště Schonefeld. Na samém konci prázdnin je pořídíte již za 2 255 Kč. Doporučuji se podívat také na ceny u easyJetu, v některé dny je výhodnější letět směrem do Řecka s touto společností.
  Odlet Berlín Schonefeld Aerolinky Ryanair (+ easyJet) Termíny konec prázdnin 2018
 6. Barcelona od 1 818 Kč
  1 818 Kč. To je cenové dno zpátečních letenek do Barcelony, Ryanair je za tuto cenu nabízí v poslední srpnové dny. V dalších termínech napříč celým měsícem můžete letět, ale musíte být ochotní připlatit si řádově stokoruny. Výhodou této linky je přílet na hlavní barcelonské letiště, odpadá tak otravné cestování z daleké Girony.
  Odlet Berlín Schonefeld Aerolinky Ryanair Termíny konec prázdnin 2018
 7. Oslo od 475 Kč
  Norsko je velmi drahé, přesto stojí za návštěvu. Úsporu mohou přinést levné letenky do Osla s odletem z Wroclawi, ty nejlevnější na konec srpna se aktuálně prodávají již za 475 Kč.
  Odlet Wroclaw Aerolinky Ryanair Termíny konec srpna 2018
 8. Billund od 413 Kč
  Dánské město Billund proslavil Legoland, který leží poblíž původní továrny na plastové kostičky. Velmi levně se do Billundu dopravíte z Berlína, Ryanair prodává zpáteční letenky již od 413 Kč. Nabídka dalších termínů do konce srpna se rozšíří, budete-li ochotní za letenky zaplatit až 900 Kč.
  Odlet Berlín Schonefeld Aerolinky Ryanair Termíny srpen 2018
 9. Sarajevo od 1 473 Kč
  Byli jste již v Sarajevu? Pokud ne, máte nyní ideální příležitost. Nízkonákladovka Wizzair prodává zpáteční letenky s odletem z Budapešti jen za 1 473 Kč. Termínů za tuto cenu je velmi málo, letenky jsou běžně dostupná za částky blížící se hranici 2 500 Kč.
  Odlet Budapešť Aerolinky Wizz Air Termíny přelom července a srpna 2018
 10. Malta od 2 201 Kč
  Levné letenky na Maltu v rozmezí dvou až tři tisíc jsou k mání na desítky termínů napříč srpnem. Odlétá se z Katovic se společností Wizz Air. Přečtěte si našeho již lehce fousatého průvodce po Maltě.
  Odlet Katovice Aerolinky Wizz Air Termíny napříč srpnem 2018
 11. Belfast od 1 390 Kč
  Levné letenky do Belfastu s cenovkou pod 2 000 Kč pořídíte nejsnáze díky Ryanairu s odletem z Berlína. Na srpen jsou dostupné desítky termínů. O poznání nižší výběr (avšak za stejnou cenu) je v případě odletů Wroclawi a Krakova. S plánováním cesty vám pomůže náš průvodce po Belfastu.
  Odlet Berlín Schonefeld Aerolinky Ryanair Termíny první polovina srpna 2018
 12. Skopje od 997 Kč
  Nejlevnější zpáteční letenky do Makedonie koupíte již za 997 Kč s odletem z Budapešti. Komu odlet z Maďarska nevyhovuje, může si připlatit zhruba 600 Kč a zvolit odlet z bližší Bratislavy. Termínů z obou měst je dost.
  Odlet Budapešť/Bratislava Aerolinky Wizz Air Termíny celý srpen 2018
 13. Vilnius od 844 Kč
  Zpáteční letenky do Vilniusu za méně než 999 Kč jsou sice dostupné, ale pouze na dva termíny v poslední srpnové dny. Další desítky letenek jsou v prodeji za cenu do 2 000 Kč. Nevýhodou se může stát také odlet z berlínského letiště Schonefeld.
  Odlet Berlín Schonefeld Aerolinky Ryanair Termíny poslední srpnové dny
 14. Chorvatsko za 1 530 Kč
  V pouhé dva termíny můžete letět z Berlína do Rijeky v Chorvatsku za 1 530 Kč. Letenky na další termíny jsou výrazně dražší, zaplatíte za ně i více než dvojnásobek.
  Odlet Berlín Tegel Aerolinky Ryanair Termíny 23./25.-30. 8. 2018

Komentáře

 • Milena Koštálová 18. července 2018 v 07:59

  let do Londýna nebo Paříže? dík

 • Petr Novák 18. července 2018 v 08:18

  Záleží, kde bydlíte. Londýn aktuálně nejlevněji pořídíte tak, že mezi 20.-28. srpnem poletíte z Prahy s Wizz Airem na letiště Luton, o pár dní zpět se stejnou společností taky z Lutonu do Bratislavy. Zpáteční letenku pořídíte již za 1 400 Kč. :)