Levné letenky na léto: Mallorca za 941 Kč, Řecko od 1 203 Kč, Lisabon za 1 668 Kč

Středa, 06. března 2019, Redakce

Vždy ve středu pro vás máme aktuální tipy na levné letenky. Tentokrát jsme vybrali ty nejlepší letenky na měsíce červen až září. U vybraných letenek můžete použít slevový kupón Pelikán.

 1. 🇪🇸 Mallorca za 941 Kč
  Levné letenky na Mallorcu koupíte téměř na jakýkoliv červnový termín, v případě odletu z Berlína vás budou stát již 941 Kč. V nabídce jsou i termíny s odletem v pátek odpoledne a návratem v pondělí ráno.
  Odlet Berlín Tegel Aerolinky Ryanair Termíny červen 2019
 2. 🇦🇼 Aruba za 13 790 Kč
  Na exotický ostrov Aruba v karibském moři se můžete vydat díky nabídce společnosti United. Odlet i návrat je z Prahy a odbavené zavazadlo je v ceně. Během mezipřistání v New Yorku budete mít dostatek času na prohlídku města.
  Odlet Praha Aerolinky United Airlines Termíny zobrazit kalendář
 3. 🇬🇷 Řecko od 1 203 Kč
  Ryanair uvolnil do prodeje velké množství červnových letenek z Berlína do Athén a Soluni, ty nejlevnější koupíte za 1 203 Kč. Za stejnou cenu můžete letět také z Budapešti, dostupných termínů je však méně.
  Odlet Berlín Schonefeld Aerolinky Ryanair Termíny červen 2019
 4. 🇨🇷 San Jose za 11 490 Kč
  Akční letenky do Kostariky s odletem z berlínského letiště Tegel nabízejí aerolinky Air France. Termínů v letních měsících moc není a odbavené zavazadlo je pouze za příplatek, přesto stojí tato akce za zvážení.
  Odlet Berlín Aerolinky Berlín Tegel Termíny zobrazit kalendář
 5. 🇮🇹 Boloňa za 1 203 Kč
  Téměř po celý červen můžete letět do Boloni, díky Ryanairu vás letenky budou stát jen 1 203 Kč. Letenky se samozřejmě prodávají i na další měsíce, cena je však vyšší přinejmenším o stokoruny. Před odletem doporučujeme nastudovat našeho průvodce po Boloni.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny červen 2019
 6. 🇺🇸 Chicago za 8 990 Kč
  Levné letenky do Chicaga nabízejí aerolinky TAP Portugal s odletem z Berlína, vybírat můžete z celé řady letních termínů. V ceně letenky z Berlína je pouze příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek.
  Odlet Berlín Tegel Aerolinky TAP Portugal Termíny zobrazit kalendář
 7. 🇸🇪 Stockholm od 1 196 Kč
  U moře vás to nebaví? Leťte do Švédska. Ryanair aktuálně nabízí nejlevnější letenky na stockholmské letiště Skavsta jen za 1 196 Kč. Nejvíce termínů je k dostání na srpen a září.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny srpen a září 2019
 8. 🇧🇷 Rio de Janeiro za 13 490 Kč
  TAP Portugal nabízejí levné letenky do Rio de Janeira s odletem z Prahy, v nabídce je velké množství termínů po celé léto. V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo, odbavené je pouze za příplatek.
  Odlet Praha Aerolinky TAP Portugal Termíny zobrazit kalendář
 9. 🇵🇹 Lisabon od 1 668 Kč
  Osobně považuji Lisabon za jedno z nejzajímavějších měst v Evropě. Prozkoumat místní kavárny a TimeOut market se stánky s jídlem se můžete vydat již za 1 668 Kč, v prodeji jsou různé termíny od června do září 2019. Nejsou sice dostupné na úplně každý termín, přesto si vyberete, nebo připlatíte řádově stovky korun.
  Odlet Berlín Schonefeld Aerolinky Ryanair Termíny červen až září 2019
 10. 🇲🇬 Madagaskar za 14 490 Kč
  Na madagaskarské letiště Antananarivo nyní můžete letět jen za 14 490 Kč, stačí si koupit akční letenky společnosti Air France s odletem z Vídně. Odbavené zavazadlo je v ceně, termínů v kalendáři je zatím dost.
  Odlet Vídeň Aerolinky Air France Termíny zobrazit kalendář
 11. 🇬🇧 Londýn od 1 143 Kč
  Do britské metropole létá z Prahy nejvyšší počet různých společností, je tak z čeho vybírat. Na období letních prázdnin prodává nejlevnější letenky Ryanair z Prahy. Na letiště Stansted se můžete vypravit již za 1 143. Než tak učiníte, podívejte se na našeho průvodce po Londýně.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny celé prázdniny
 12. 🇹🇿 Dar Es Salaam za 10 990 Kč
  Uznávaná společnost Turkish Airlines nabízí na velké množství letních měsíců zpáteční letenky z Vídně do Tanzánie jen za 10 990 Kč. V ceně letenky je neomezené množství odbavených zavazadel, jejichž celková hmotnost však nesmí překročit 46 kg.
  Odlet Vídeň Aerolinky Turkish Airlines Termíny zobrazit kalendář
 13. 🇧🇦 Banja Luka od 1 249 Kč
  Běžné turistické destinace vás nudí? Síť Ryanairu může i vám nabídnout neprofláknuté destinace, kde jsou turisté a Starbucksy stále ještě v menšině. Jednou z nich je Banja Luka, největší město Bosny a Hercegoviny. Ceny zpátečních letenek začínají na 1 249 Kč.
  Odlet Berlín Schonefeld Aerolinky Ryanair Termíny červen až srpen 2019
 14. 🇵🇦 Panama City za 12 990 Kč
  Nejen v letních měsících můžete odcestovat z Vídně do Panamy, přičemž za zpáteční letenku od Turkish Airlines zaplatíte 12 990 Kč. V ceně letenky jsou dvě odbavená zavazadla s hmotností po 23 kg.
  Odlet Vídeň Aerolinky Turkish Airlines Termíny zobrazit kalendář

Komentáře

 • Hana 16. března 2019 v 07:54

  Hezký den, mám zájem o letenky v letním období. Děkuji Fojtíková