Levné letenky z Prahy do Rigy: leden 2022 – od 382 Kč

Česko Odlet: Česko, Praha
Lotyšsko Přílet: Lotyšsko, Riga

Posledních pár letenek za 382 Kč do Rigy v lednu 2022

Ryanair nabízí posledních pár letenek za 382 Korun z Prahy do Rigy. V následujících měsících se dají sehnat zpáteční letenky okolo 1 000 Kč až do konce března. Je velice pravděpodobné, že se jejich cena bude blížícími se termíny dále snižovat.

Pakliže letíte ve 2 a více osobách, doporučujeme zakupovat letenky zvlášť

Je to z důvodu, chcete-li sedět spolu. Pakliže zakoupíte letenky ve více osobách společně, není tajemstvím, že většina nízkonákladových společností vás rozsadí, aby jste byli nuceni si připlatit za volbu místa. Svojí šanci sedět spolu můžete zvýšit právě nákupem letenky zvlášť.

Průběh cesty letadlem

Ryanair provozuje zejména 2 typy letadel. Mluvíme pak o Boeingu 737-800/800NG a o Boeingu 737-MAX8. Jde o zcela podobná letadla, střední úzkotrupý letoun bez multimediálních systémů. Upozorňujme vás, že konfigurace sedadel Ryanairu nehraje moc do karet vysokým lidem, jelikož místa na nohy tu moc nezbylo.

Z Prahy odlétá Ryanair v 7:50 hodin a do Rigy přilétá v 10:40 místního času. Let trvá okolo 2 hodin. Zpáteční let odlétá ve 20:05 místního času a přilétá do Prahy ve 20:55.

TOP 3 místa v Rize, která vám doporučujeme navštívit

  1. Ratslaukums: Radniční náměstí je jedna z nejčastějších scenérií Rigy. Známý je pak zejména Dům u Černohlavců. Cihlová stavba postavená v roce 1334 sloužila tehdejším obchodníkům pro setkávání.
  2. Muzeum KGB: Jde sice o kontroverzní téma, nicméně pro většinu návštěvníků velice zajímavé. Vstup do muzea je zdarma, ale radíme vám ho rezervovat dopředu. Muzeum bývá opravdu hodně navštěvované.
  3. Chrám Kristova narození: Chrám postavený v roce 1883 je příkladem byzantské architektury.

 

Navštívili jste již Rigu? Věříme, že je to jedno z krásných míst, o kterých se moc nemluví, nicméně stojí za návštěvu. Můžeme vám doporučit nákup letenek skrze náš odkaz za nízkou cenu. Ale nezapomeňte, moc termínů v lednu za tuto skvělou cenu už nezbývá.

Levné letenky z Prahy do Rigy: leden 2022 – od 382 Kč

Další letenky do destinace Lotyšsko, Riga


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.