Punta Cana z Prahy za 11 989 Kč: S krátkou návštěvou Lisabonu 2022

Česko Odlet: Česko, Praha
Dominikánská republika Přílet: Dominikánská republika, Punta Cana

Punta Cana s 2 hodinovou zastávkou v Lisabonu:

Pomalu se blíží čas zimních dovolených v teple, a my vám nabízíme skvělou příležitost, jak si užít Dominikánskou Republiku od 11 989 Korun za cestu tam i zpět s portugalskými aerolinkami TAP Portugal. Let do Punta Cany trvá celkem 13 hodin a 50 minut včetně 2 hodinového přestupu v Lisabonu. Zpáteční let je pak o 40 minut delší. V ceně letenky je i 1 kus příručního zavazadla na osobu.

3 důvody proč právě Dominikánská Republika:

  1. Karibik se pyšní nejkrásnějšími plážemi a průzračným mořem na celé planetě. Mimo skvělý odpočinek na písečných plážích si můžete vyzkoušet různé vodní sporty, jako například surfing nebo parasailing.
  2. Ostrov je skutečný exotický ráj, v přírodě můžete narazit na zajímavé živočichy jako papoušky, delfíny, kosatky a jiné.
  3. Toto místo vzkvétá různými přírodními ukázy, ideálním příkladem je pak propadlina Hoyo Azul, v překladu modrá jáma, je doslova skalní propadlina zbarvená průzračnou čistou modrou vodou.

Dominikánská Republika je také vyhlášena kvalitními doutníky, ale také místními pralinkami. Celý ostrov je pokryt hojným množstvím hotelů různých cenových škál, na své si přijdou jak ti nároční, tak ti méně nároční klienti. Punta Cana je vyhlášena skvělými a cenově dostupnými All-Inclusive hotely.

Punta Cana z Prahy za 11 989 Kč: S krátkou návštěvou Lisabonu 2022

Další letenky do destinace Dominikánská republika, Punta Cana


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.