Istanbul z Prahy od 3 690 Kč: Odbavené zavazadlo do 20 kg v ceně letenky

Česko Odlet: Česko, Praha
Turecko Přílet: Turecko, Istanbul

Letecká společnost Turkish Airlines si pro Vás připravila akční letenky do Turecka. Do této úžasné metropole se dostanete z Prahy během března a dubna 2021 už za příjemných 3 690 Kč.

Ačkoliv je Istanbul největším městem Turecka, žije v něm téměř 15 miliónů lidí, to nejkrásnější z jeho pamětihodností naleznete v evropské části a můžete je projít pěšky.

Historické čtvrti evropského Istanbulu rozděluje tzv. Zlatý roh, což je zaplavené říční údolí, které se vlévá do Bosporu. Přes ústí Zlatého rohu je postaveno několik mostů a nejčastěji budete přecházet přes ten Galatský.

Na pravém břehu Zlatého rohu se nachází čtvrť Sultanahmet, ve které se v těsné blízkosti nachází slavná mešita Aya Sofya s Cisternou baziliky a Modrá mešita s bazarem Arasta.

Než k oběma mešitám od Galtaského mostu dojdete, neminete konečnou stanici Orient expresu na nádraží Sirkeci, Istanbulské archeologické muzeum a starý palác osmanských sultánů Topkapi.

K dispozici je omezené množství volných termínů během března a dubna 2021. Jedná se o přímý let, který nebude trvat déle než tři hodiny. V ceně zpáteční letenky je zahrnuto jedno odbavené zavazadlo do 20 kg a dva kusy příručních zavazadel.

Istanbul z Prahy od 3 690 Kč:  Odbavené zavazadlo do 20 kg v ceně letenky

Další letenky do destinace Turecko, Istanbul


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.