Helsinki z Prahy za 2 990 Kč: Stále několik možností k odletu od března a června 2020

ČSA uvádějí atraktivní nabídku letu z Prahy do Helsinek a zpět za 2 990 Kč. K dispozici je několik posledních termínů mezi březnem a červnem 2020.

Helsinki, hlavní a zároveň nejlidnatější město Finska, rozkládající se na poloostrově, má více než 300 menších ostrůvků. Je to město plné atraktivit, proto budete mít z čeho vybírat. Finský hrad je prvním turistickým cílem, kam stojí za to se vydat. Stavba se nenachází v centru města, je třeba k ní dojet trajektem, což umocní vás požitek z celého Finska. Tato oblast je zapsána na Seznam světového dědictví UNESCO. Další nezapomenutelný zážitek lze prožít v místě tzv. Löyly. Zde se můžete kochat pohledem na Finský záliv a v dřevostavbě navštívit nejen restauraci, ale i vyhlášenou finskou saunu. Známými objekty jsou taktéž Senátní náměstí s bílou katedrálou a trhové náměstí s Prezidentským palácem. Pokud zatoužíte po přírodě a zeleni, Centrální park je další skvělou volbou. Pokud jste vyznavači společenského života a nočního ruchu, Helsinki jsou opět tím správným cílem. Město je plné barů a restaurací, kde je neustálý pohyb.​

Jedná se o přímý let, bez přestupu.

Od března do června 2020 můžete stále zakoupit letenky za příznivou cenu. Největší nabídka dostupných letů je v dubnu a květnu, březen a červen má již velmi omezený výběr.

  • Cena letenky od 2 990 Kč za let tam i zpět
  • Dostupné termíny od března 2020 do června 2020
  • Zavazadla v ceně Letenka zahrnuje jeden kus příručního zavazadla s rozměry 55 x 45 x 25 cm a hmotností do 8 kg.
zobrazit termínyOdlet
Praha
Přílet
Helsinky
Společnost
ČSA

Finsko základní informace

🗺️ průvodce Finsko💡 Pro vstup do země vám stačí občanka, ale vízum nepotřebujete. Úřední měnou je euro.

Komentáře