Helsinki z Prahy za 2 990 Kč: Stále několik možností k odletu od března a června 2020

Česko Odlet: Česko, Praha
Finsko Přílet: Finsko, Helsinky

ČSA uvádějí atraktivní nabídku letu z Prahy do Helsinek a zpět za 2 990 Kč. K dispozici je několik posledních termínů mezi březnem a červnem 2020.

Helsinki, hlavní a zároveň nejlidnatější město Finska, rozkládající se na poloostrově, má více než 300 menších ostrůvků. Je to město plné atraktivit, proto budete mít z čeho vybírat. Finský hrad je prvním turistickým cílem, kam stojí za to se vydat. Stavba se nenachází v centru města, je třeba k ní dojet trajektem, což umocní vás požitek z celého Finska. Tato oblast je zapsána na Seznam světového dědictví UNESCO. Další nezapomenutelný zážitek lze prožít v místě tzv. Löyly. Zde se můžete kochat pohledem na Finský záliv a v dřevostavbě navštívit nejen restauraci, ale i vyhlášenou finskou saunu. Známými objekty jsou taktéž Senátní náměstí s bílou katedrálou a trhové náměstí s Prezidentským palácem. Pokud zatoužíte po přírodě a zeleni, Centrální park je další skvělou volbou. Pokud jste vyznavači společenského života a nočního ruchu, Helsinki jsou opět tím správným cílem. Město je plné barů a restaurací, kde je neustálý pohyb.​

Jedná se o přímý let, bez přestupu.

Od března do června 2020 můžete stále zakoupit letenky za příznivou cenu. Největší nabídka dostupných letů je v dubnu a květnu, březen a červen má již velmi omezený výběr.

Helsinki z Prahy za 2 990 Kč: Stále několik možností k odletu od března a června 2020

Další letenky do destinace Finsko, Helsinky


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.