SKRBLOG

Letáková hlídka: Levný tablet pro děti za 1 449 Kč, Italský týden v Lidlu, akce na pivo Svijany

Pondělí, 16. říjen 2017 Petr Novák Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od pondělí 16. října 2017 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Cobalt T 7 Wi-Fi Tablet za 1 449 Kč […] Celý článek »

Skrblíkův týden: Slevové kupóny McDonalds, jízdenky 1+1 zdarma, 70% slevy v Marks & Spencer

Pondělí, 16. říjen 2017 Lenka Chládková Skrblíkův týden

Připravili jsme pro Vás výběr z nejzajímavějších slev a akcí pro příští týden: RegioJet: Týden slev 1+1 zdarma do Francie a Holandska V týdnu od pondělí 16.10 do neděle 22.10.2017 je možné pořídit jízdenky do Francie a Holandska u RegioJetu s 50% slevou. Podmínkou je nákup jedné jízdenky za plnou cenu a odjezd či příjezd do Prahy od 16. do 30. listopadu 2017. Za zvýhodněnou cenu […] Celý článek »

Nákupy OnaDnes podzim 2017: Slevové kupóny do více než 2 000 obchodů

Neděle, 15. říjen 2017 Lenka Chládková komentáře 2 Novinky

V týdnu od 16. do 22. října v České republice proběhne jedna z největších slevových akcí Nákupy OnaDnes 2017. Ve více než 2 000 obchodech a 50 e-shopech bude možné nakoupit vybrané zboží se slevou až 70 %. Slevové kupony OnaDnes najdete v příloze magazínů deníku MF DNES. Elektronickou verzi kuponů je možné stáhnout zdarma do chytrého telefonu. 1Slevové kupony Nákupy OnaDnes 2Nákupy OnaDnes […] Celý článek »

Recept: Marmeláda z domácí pekárny (meruňková, jahodová, rybízová, švestková, malinová)

Neděle, 15. říjen 2017 Lenka Rutteová Skrblíkova kuchařka

Není nic jednoduššího, než si vyrobit marmeládu v domácí pekárně. Opravdu. A velkou výhodou výroby v domácí pekárně je skutečnost, že marmeláda je neustále míchaná – a proto nestříká. Takže si nezašpiníte ani sporák, ani samotnou pekárnu. Jen budete muset umýt háky a pečící formu (a samozřejmě i naběračku a stěrku). Ingredience na marmeládu z domácí pekárny 900 g ovoce 500 g želírovacího cukru […] Celý článek »

Recepty pro domácí pekárnu: Pšenično-žitný chléb

Sobota, 14. říjen 2017 Lenka Rutteová Skrblíkova kuchařka

Pokud si chcete doma upéct klasický český chleba, na který můžete dát šunku, sýr, paštiku, ale i třeba med nebo marmeládu, vyzkoušejte pšenično-žitný chléb. Je tedy fakt, že horní kůrka nebude úplně zázračná, ale ty další tři vám to vynahradí. A nejen tři kůrky, ale hlavně střída, která bude ve srovnání s chlebem kupovaným v supermarketu absolutně lahodná. Domácí […] Celý článek »

Tipy z AliExpressu: 10 vánočních dárků pro kluky

čtvrtek, 12. říjen 2017 Skrblík.cz Komentáře: 1 Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. Vánoce se neúprosně blíží a kdo nakoupí dárky s předstihem má většinou vyhráno a nemusí se účastnit na poslední chvíli předvánočního shonu v podobě kupování dárků. Nejhorší je ale dárek vůbec […] Celý článek »

Letáková hlídka: Americký týden v Lidlu, vánoční Kofola hruška se skořicí, megabox tablet Jar Platinum v akci

Pondělí, 09. říjen 2017 Petr Novák Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od pondělí 9. října 2017 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Tablety do myčky Jar Platinum, 90 ks […] Celý článek »

Skrblíkův týden: Z Prahy do Amsterdamu za 1 323 Kč, velký výprodej ZOOT a cashback 5 000 Kč na Samsung

Pondělí, 09. říjen 2017 Lenka Chládková Skrblíkův týden

Vybrali jsme pro vás nejzajímavější slevy a akce pro celý nadcházející týden: easyJet: Na víkend do Amsterdamu za 1 323 Kč Letecká společnost easyJet nabízí zpáteční letenky za ceny od 1 323 Kč z Prahy do Amsterdamu. Letenky je možné rezervovat přímo na stránkách easyJet. Cena je platná při nákupu dvou letenek v rámci jedné rezervace. Čím více letenek nakoupíte, tím levnější letenky […] Celý článek »

Recepty pro domácí pekárnu: Žitný chléb z kvásku

Neděle, 08. říjen 2017 Lenka Rutteová Skrblíkova kuchařka

Pokud jste fajnšmekři a pěstujete si doma svůj kvásek, případně jste jeho příznivci a kupujete si ho, jistě máte rádi kváskový chléb. Ten je mírně nakyslý, lépe stravitelný a vláčnější než chleby s příměsí droždí. A také déle vydrží čerstvý, protože vyšší obsah kyselin brání cizím organismům v tom, aby se v chlebě rozvíjely tak rychle, jako je tomu u těsta z droždí. I […] Celý článek »

Recepty pro domácí pekárnu: Bílý toustový chléb

Sobota, 07. říjen 2017 Lenka Rutteová Skrblíkova kuchařka

Toustový chléb je pečivo s neskutečnou škálou možného využití. Můžete jej jen tak namazat na slano i na sladko, opéct na pánvi, případně z něj udělat zapečené sendviče, k čemuž se hodí asi nejvíc. Neurazí ale ani sladké smaženky anebo toustový chléb ve vajíčku. Když trošku zestárne, nakrájíte jej na kostičky, opečete a budete mít po ruce vynikající doplněk každé polévky. […] Celý článek »