SKRBLOG

Skrblíkův týden: 25 000 jízdenek za 25 Kč, iPhone 6 za 9 990 Kč a dětské knihy zdarma

Pondělí, 21. srpen 2017 Lenka Chládková Skrblíkův týden

Přináším výběr nezajímavějších slev a akcí pro nadcházející týden: FlixBus: Jízdenky po ČR za 25 Kč, pro studenty zdarma U příležitosti zahájení nových linek FlixBus nabízí 25 000 vnitrostátních jízdenek za 25 Kč. Akční cena platí na všechny přímé spoje v rámci České republiky, například mezi Prahou a Brnem, Ostravou, Českými Budějovicemi nebo Karlovými Vary. Děti do 15 let platí poloviční jízdné, tedy […] Celý článek »

Tipy z Aliexpressu: 10 skvělých sportovních potřeb

čtvrtek, 17. srpen 2017 Skrblík.cz Tipy z AliExpress

Ačkoliv mnozí mají k čínskému zboží mnohdy oprávněnou nedůvěru, i tak se na AliExpressu dají nalézt zajímavé věci a za skvělou cenu. Tipy na to nejzajímavější vám bude přinášet náš nový občasník. Pohyb = život. A ke sportování nepotřebujeme mnohdy zbytečně drahé kousky světových značek, ale vystačíme si i se zajímavými věcmi, které lze zakoupit na Aliexpressu. Protože ruku na […] Celý článek »

Letáková hlídka: Britský a irský týden v Lidlu, levné chipsy Lays, pivo Holba v akci

úterý, 15. srpen 2017 Petr Novák Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 15. srpna 2017 jsme pro vás v letácích vybrali: Britský a irský týden v Lidlu Lidl, do neděle 20. srpna […] Celý článek »

Skrblíkův týden: Letenky do Maroka za 1 780 Kč, soutěž o nákup v Kauflandu zdarma a 20% sleva v H&M

Pondělí, 14. srpen 2017 Lenka Chládková Komentáře: 1 Skrblíkův týden

Máme pro vás přehled nezajímavějších slev a akcí pro příští týden: WizzAir: Letenky do Maroka od 1 780 Kč Letecká společnost WizzAir oznámila nové linky z Katovic, Vratislavi a Budapešti do marockého letoviska Agadir. Agadir je ideální místo pro zimní dovolenou, teploty v zimě zde dosahují 18 až 22 stupňů a Atlantik má celoročně teplotu kolem 20 stupňů. Při rezervaci letu z Polska na […] Celý článek »

7 triků, jak ušetřit v drogerii Teta

čtvrtek, 10. srpen 2017 Lenka Chládková Tipy a triky

Maloobchodní síť drogerií Teta je provozována českou společností PK Solvent s.r.o. Mateřská společnost vlastní 360 poboček drogerií Teta, ostatní prodejny jsou provozovány jako franšízy. V minulých letech Teta drogerie začala působit i na Slovensku. Poměrně nedávno Teta drogerie změnila logo a především celkový design svých prodejen. V rámci těchto změn byla vytvořena značka TOP drogerie, která zachovává původní stav a uspořádání. […] Celý článek »

Tipy z AliExpressu: 9 věcí do školy

čtvrtek, 10. srpen 2017 Skrblík.cz komentáře 2 Tipy z AliExpress

Ačkoliv mnozí mají k čínskému zboží mnohdy oprávněnou nedůvěru, i tak se na AliExpressu dají nalézt zajímavé věci a za skvělou cenu. Tipy na to nejzajímavější vám bude přinášet náš nový občasník. Prázdniny jsou sice v plném proudu a děti o škole nechtějí ani slyšet, ale je ovšem na nás – rodičích, abychom vybavili děti věcmi potřebnými do školy. Podíváme se […] Celý článek »

Letáková hlídka: 1kg Rama Classic v akci, nejlevnější mléko, Bio týden v Lidlu

úterý, 08. srpen 2017 Petr Novák Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 8. srpna 2017 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Polotučné mléko Albert, 1 l za 10,90 Kč Albert, […] Celý článek »

Pozor na Rejstřík obchodu a živnosti od společnosti Informatik

Pondělí, 07. srpen 2017 Petr Novák Chráníme spotřebitele

V České republice se po European Business Number objevil další pochybný katalog, jehož provozovatel se snaží z podnikatelů vymámit peníze za zápis. Nově registrovaným podnikatelům ho zasílá brněnská společnost Informatik-Česká republika, spol. s r.o. Je Rejstřík obchodu a živnosti od firmy Informatik podvod? Skrblíka na dopis upozornil čtenář Aleš z Jižních Čech: “Pro své podnikatelské aktivity jsem zakládal novou společnost s ručením […] Celý článek »

Skrblíkův týden: Výprodej v A3 Sport, iPhone 5S za 6 888 Kč a soutěž o poukázky na školní potřeby

Pondělí, 07. srpen 2017 Lenka Chládková Skrblíkův týden

  Vybrali jsme pro vás deset nezajímavějších slev pro příští týden: A3 Sport: Letní výprodej se slevami až 70 % V kamenných prodejnách a v e-shopu A3 Sport probíhá výprodej se slevami až do 70 %. Akce platí na vybrané zboží do 15. srpna 2017. Ve slevách je dámské, pánské a dětské sportovní oblečení, doplňky a boty. Vybírat je možné například ze značek […] Celý článek »

Pavelkovo skrblení 96: Jak jsem o prázdninách nerad ušetřil

Pátek, 04. srpen 2017 Michal Pavelka komentáře 2 Pavelkovo skrblení

Jak jsem o prázdninách nerad ušetřil, tak by se mohl jmenovat dnešní příspěvek. Objednal jsem si v cestovní kanceláři zájezd do jižní Francie, ale cestovní kancelář ho na poslední chvíli zrušila. Manželka byla smutná, tak jsem se rozhodl, že jí zájezd uspořádám sám. A lepší. Přes Airbnb jsem si rezervoval krásný byt v Provence. Takový ten snový. Vyšperkovaný, situovaný […] Celý článek »