SKRBLOG

Letáková hlídka: Levný margarín Flora, sleva na Jacobs Krönung, Metaxa v akci a vejce za 3,50 Kč/ks

úterý, 12. prosinec 2017 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 12. prosince 2017 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Na zahřátí o Vánocích, 12* Metaxa za 549 Kč […] Celý článek »

Skrblíkův týden: Vánoční kapr zdarma, Mega výprodej v Lidlu a letenky do Londýna za 518 Kč

Pondělí, 11. prosinec 2017 Lenka Chládková Skrblíkův týden

Máme pro vás výběr nejzajímavějších slev a akcí pro nadcházející týden: Ryanair: Zpáteční letenky do Londýna za 518 Kč Nízkonákladová letecká společnost Ryanair nabízí opět nejlevnější letenky do Londýna. Zpáteční letenky z Pardubic do Londýna Stansted je možné v lednových termínech pořídit už od 518 Kč. Únorové termíny lze rezervovat za ceny od 678 Kč. Uvedené ceny platí pouze do vyprodání […] Celý článek »

4 tipy, jak uvařit těstoviny jako šéfkuchař

Sobota, 09. prosinec 2017 Lenka Rutteová Skrblíkova kuchařka

Vaření těstovin je poměrně jednoduchou záležitostí a rozhodně není potřeba z toho mít strach. Těstoviny jsou všestranné jak v podávání, kdy se hodí téměř k čemukoliv, tak ve vaření, kdy způsobů jejich úpravy je také hodně. Ten základní je klasické vaření ve vodě. Vždy platí, že předpokladem úspěchu je nákup kvalitních těstovin, které jsou vyrobeny z dostatečně dobré mouky a uchovají […] Celý článek »

Top 7: Nejlepší tyčové mixéry (recenze zima 2017/2018)

Středa, 06. prosinec 2017 Lenka Chládková Top 7

Tyčový neboli ponorný mixér by neměl chybět v žádné kuchyni. Je lehký, skladný, dobře se s ním pracuje a se správným vybavením dokáže plnohodnotně nahradit jiné typy mixérů. Kromě klasického mixování polévek a omáček je s tyčovým mixérem možné šlehat krémy, míchat lehčí těsta, sekat ořechy nebo strouhat zeleninu. Nejlevnější mixéry lze pořídit už za pár stokorun, kvalitnější přístroje stojí […] Celý článek »

Letáková hlídka: Máslo v akci, levné Granko, bezdrátová sluchátka za dobrou cenu a cukr krystal za 9,90 Kč

úterý, 05. prosinec 2017 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 5. prosince 2017 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Deluxe týden v Lidlu Lidl, do neděle 10. prosince […] Celý článek »

IKEA: Vánoční stromky za 249 Kč v prosinci 2017 k dostání v Praze, Brně i Ostravě

úterý, 05. prosinec 2017 Petr Novák komentáře 2 Novinky

Vánoční stromek z IKEA za 249 Kč Obchodní domy IKEA v Praze na Zličíně a na Černém Mostě, v Brně a v Ostravě i v roce 2017 nabízejí vánoční stromek za 499 Kč. Koupit si ho můžete již nyní, přičemž všichni členové IKEA FAMILY k nákupu obdrží poukázku v hodnotě 250 Kč. Uplatnit ji mohou od ledna do března 2018 na další nákup. Jedlička pěstovaná na speciálních plantážích […] Celý článek »

Všimli jste si? U těchto potravin výrobci potají zmenšili balení

úterý, 05. prosinec 2017 Petr Novák komentářů 19 Chráníme spotřebitele

Cena stejná, jen to balení nenápadně zhublo. Snižování gramáže nebo objemu potravin je oblíbenou metodou výrobců, když není možné hýbat s cenou. Zákazníkům se změna obhájí starostí o jejich zdraví a množství přijatých kalorií nebo změnou životního stylu. Většinou se však balení zmenšují potají. Přehled: Potraviny, u kterých došlo ke snížení gramáže 3Bit – čokoládová sušenka před lety vážila 43 […] Celý článek »

8 tipů na nejlepší kloubní výživu

úterý, 05. prosinec 2017 Lenka Chládková Komentáře: 1 Novinky

Problémům s klouby lze předcházet vhodnou stravou a pravidelným pohybem. Sportovcům a starším lidem, případně lidem, kteří klouby nadměrně zatěžují, se doporučuje užívání speciální kloubní výživy. Přípravky na výživu kloubů kombinují kolagen s vitamíny, minerály a dalšími látkami, které slouží jako prevence, nebo také jako výživa již bolavých kloubů. Nabídka těchto produktů je velmi široká, v lékárnách najdete nespočet doplňků v různých […] Celý článek »

Skrblíkův týden: Adventní kalendář IKEA, slevové kupony Alza a jízdenky za korunu

Pondělí, 04. prosinec 2017 Lenka Chládková komentáře 2 Skrblíkův týden

Vybrali jsme pro vás nejzajímavější slevy a akce pro celý nadcházející týden: FlixBus: Vnitrostátní jízdenky za korunu Ve středu 6. prosince 2017 bude možné u FlixBusu pořídit vnitrostátní jízdenky za jednu korunu. Cena je platná v mobilní aplikaci FlixBus pro cesty v termínech od 10. prosince do 20. prosince 2017. Počet míst za jednu korunu je omezen a obvykle o ně bývá velký zájem. Váhat […] Celý článek »

3 tipy, jak uvařit kukuřici jako šéfkuchař

Neděle, 03. prosinec 2017 Lenka Rutteová Skrblíkova kuchařka

Vaření kukuřice je někdy tvrdý oříšek. Zejména když se jedná o kukuřici, kterou jsme si přinesli z pole a o které ani nevíme, zda je krmná nebo lahůdková. Základem tedy je, abychom si zjistili, co vlastně jdeme vařit. Kukuřice lahůdková je měkčí a vaří se kratší dobu. Lze ji pořídit v každém větším obchodě, většinou mraženou. Kukuřice krmná je pro nás […] Celý článek »