, Sezónní tipy - Skrblík.cz

SKRBLOG

Levné letenky na prázdniny: Mallorca od 460 Kč, Chorvatsko za 1 530 Kč, Milán z ČR za 860 Kč

Středa, 18. červenec 2018 Redakce Levné letenky

Nabídka a ceny letenek nebyly nikdy v historii lákavější než nyní. Přinášíme vám výběr nejzajímavějších letenek, které jsou aktuálně k mání. Termíny vyhledáte v kalendáři na stránce letecké společnosti. Všechny letenky mají jedno společné – rezervujte je rychle, zdražit mohou každou vteřinou. Tentokrát jsme se zaměřili na levné letenky na probíhající letní prázdniny. Palma Mallorca od 460 Kč Co bylo […] Celý článek »

Letáková hlídka: Bombastické ceny v Lidlu, mléko v super akci, levné pivo Argus, pákový kávovar za 1 790 Kč

úterý, 17. červenec 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 17. července 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Bombastické ceny v Lidlu Lidl, do neděle 22. července […] Celý článek »

Tipy z AliExpressu: 11 chytrých věcí pro cestovatele

úterý, 17. červenec 2018 Petr Novák Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. Tentokrát jsme vybrali 11 užitečných doplňků pro cestovatele. Nechybí redukce na zásuvku za cenu rohlíku, praktická klávesnice k mobilnímu telefonu nebo levná náhrada drahých zámečků na kufry. Se […] Celý článek »

Skrblíkův týden: Voyo a HBO GO zdarma, letenky po Evropě za 240 Kč, bonus na Samsung Galaxy 4 000 Kč

Pondělí, 16. červenec 2018 Lenka Chládková Skrblíkův týden

Vybrali jsme pro vás nejzajímavější slevy pro příští týden: Albert: Sleva 2 Kč na litr benzínu či nafty Slevu na pohonné hmoty ve výši 2 Kč na litr nabízí hypermarkety Albert. K získání slevy stačí nakoupit v hypermarketech Albert od čtvrtka 19. července do neděle 22. července 2018 za více než 600 Kč. Při placení vám bude na pokladně vydán slevový kupón, který následně […] Celý článek »

Polská SIM karta: Neomezené volání a neomezený internet za 94 Kč měsíčně

Pondělí, 16. červenec 2018 Redakce komentáře 2 Novinky

Neomezené volání za 63 Kč a k tomu za dalších 63 Kč balíček s neomezeným internetem. V čem je háček? Řeč je o nabídce polského mobilního operátora. Že čeští operátoři nabízejí své služby za ceny vyšší, než je obvyklá cena v jiných zemích, je známý fakt. Od loňského léta však lze využít výhody v podobě zrušeného roamingu v rámci EU. Nabídka je zajímavá zejména pro […] Celý článek »

Nové slevové kupóny: Nike, SportsDirect, Mango, Bibloo a Euronics

Neděle, 15. červenec 2018 Redakce Slevové kupóny

Jako každou neděli, i dnes pro vás máme přehled nových slevových kupónů, které můžete uplatnit v následujících dnech. Nové slevové kupóny můžete sledovat i na našem samostatném webu a ve Skrblíkově zpravodaji. Nové slevové kupóny pro následující týden Obchod Platnost Popis Answear 22. 7. 2018 V neděli končí nejen týden, ale také letní výprodej Answear.cz, kdy jsou vybrané kousky levnější až […] Celý článek »

Tipy z AliExpressu: 9 tipů na užitečné věci do deště

čtvrtek, 12. červenec 2018 Marie Janáčová Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. Léto je nejen čas krásného slunečného počasí, ale i bouřek, přeháněk, dešťů a deštíků. Pokud jste na cestách a přepadne vás sprška, je vhodné být vždy připraveni. Deštník, pláštěnka, holínky, […] Celý článek »

Srovnání kurzů platebních karet 2018: V nejdražší bance si za 100 € připlatíte 145 Kč

Středa, 11. červenec 2018 Lenka Chládková komentářů 15 Novinky

Navzdory veškerým optimistickým prognózám se kurz eura u ČNB pohybuje kolem 26 Kč stejně jako minulý rok. Kurz, který vyhlašuje Česká národní banka, běžným spotřebitelům slouží spíše jen jako orientační údaj. Při výběru hotovosti v zahraničí nebo při platbě kartou se peníze z účtu odečítají podle aktuálního směnného kurzu dané banky. A směnné kurzy se u některých bank podstatně liší. Připravili jsme proto […] Celý článek »

Levné letenky mimo Evropu: Írán od 3 809 Kč, Jordánsko od 1 872 Kč, Kazachstán od 2 351 Kč

Středa, 11. červenec 2018 Redakce Levné letenky

Nabídka a ceny letenek nebyly nikdy v historii lákavější než nyní. Přinášíme vám výběr nejzajímavějších letenek, které jsou aktuálně k mání. Termíny vyhledáte v kalendáři na stránce letecké společnosti. Všechny letenky mají jedno společné – rezervujte je rychle, zdražit mohou každou vteřinou. V dnešním vydání nabízíme nejzajímavější letenky za hranice Evropy. Marrákéš od 2 012 Kč V listopadu již v Maroku probíhá vedlejší […] Celý článek »

Letáková hlídka: XXL týden v Lidlu, levná Kofola, ústní voda Listerine v akci a cukr krystal za 9,50 Kč

úterý, 10. červenec 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 10. července 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: XXL týden v Lidlu Lidl, do neděle 15. července […] Celý článek »