LIDL KATALOG

Železná kovaná pánev Ernesto z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci železnou kovanou pánev Ernesto s průměrem 28 cm.

Želená kovaná pánev Ernesto je vhodná pro všechny plotýnky včetně indukčních, je extrémně žáruvzdorná a vyniká svou dlouhou životností. Výhodou je její vysoká vodivost, tloušťka dna činí 2,5 mm.

Své zkušenosti se železnou kovanou pánví Ernesto z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Cena v akci:

 • od 23. 5. 2019 – 249 Kč
 • od 2. 8. 2018 – 249 Kč

Ernesto je privátní značka Lidlu zaměřená na kuchyňské potřeby. Sortiment Ernesto zahrnuje pánve, hrnce, nože, formy nebo příbory. Recenze jednotlivých výrobků Ernesto najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

 • V 28. července 2018 v 20:19

  Železnou pánev jsem podle návodu vypálila a teď je pořád špinavá. Vytřu papírem a ten je černý. Už nevím co s ni.

 • pavel 25. října 2018 v 14:06

  Ty pánve z Lídlu jsou zadarmo drahý.Jednak to stále špiní a tem průměr 32 cm jak se uvádí není průměr dna ale vrchu,což je podle mě klamání zákazníka.

 • dana 10. ledna 2019 v 14:14

  Mam zeleznou panev z lidlu (podobna vyobrazenemu).
  Jsem s ni ale moc spokojena.Panev se musi poradne vypalit a pak urcite nespini ale skvele funguje.uz bych nechtela nejake s umelym neprilnavym povrchem.musi se jen o trochu vic udrzovat v mastnem stavu i po umyti z duvodu koroze.

 • Rudolf 1. května 2020 v 10:36

  Dneska jsem ji poprvé zkusil vypálit,(plyn. sporák),nalil trochu oleje,vhodil pár slupek od brambor,posypal solí,všechno podle návodu a smažil a smažil..Slupky už začali doutnat,tak jsem radši vypnul aby nepřijeli hasiči :-).Pánev moc nezčernala,asi to chce víckrát,a nebo větší plamen.Jezdím pravidelně do kempu,tam ji budu používat.