LIDL KATALOG

Multifunkční detektor s laserovým měřičem vzdálenosti Parkside PMML 5 A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci multifunkční detektor s laserovým měřičem vzdálenosti Parkside PMML 5 A1 s praktickým vyhledáváním zařízení a schopností detekovat dřevo, elektrické vedení a kov.

Multifunkční detektor s laserovým měřičem vzdálenosti Parkside PMML 5 A1 měří vzdálenosti od 17,5 cm do 20 metrů a počítá délku, plochu a objem. Integrován je zaměřovací laser s dosahem až 5 metrů, přičemž součástí je vodováha k vyrobnání dlaždic, závěsných skříněk atd.

Výhodou přístroje je kompaktní tělo s praktickým jednodučním ovládáním a podložkami šetrými k povrchu. Na zadní straně jsou výsuvné nástěnné přidržovací jehly. K dispozici je pracovní paměť pro sčítání délek, ploch a objemů a přehledný podsvícený LCD displej.

Součástí balení jsou 2× AAA baterie a návod k použití.

Rozsah měření je 0,175-20 metrů, dosah zaměřovacího laseru je 5 metrů a maximální hloubka detekce je 2,4 cm (kov), 3,4 cm (elektrické vedení), resp. 3,8 cm (dřevo). Rozměry přístroje jsou 15,8 × 7,6 × 3,3 cm, průměr LCD displeje je asi 5 cm.

Hmotnost přístroje činí 220 gramů.

Své zkušenosti s multifunkčním detektorem Parkside PMML 5 A1 z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: PMML 5 A1

Cena v akci:

  • od 8. 8. 2019 – 799 Kč

Parkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • JD 2. září 2019 v 16:53

    Vyzkoušeno, vráceno. Proměřovalo to na 4 m asi 1,5 cm.