LIDL KATALOG

Vyvýšený záhon Florabest z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci vyvýšený záhon Florabest ideální k výsevu bylinek, zeleniny a květin.

Vyvýšený záhon Florabest je vyroben z pevného a odolného plastu, tvoří ho šest stěnových dílů v dřevěném vzhledu, které lze variabilně postavit do čtvercového, obdélníkového nebo šestiúhelníkového tvaru.

Výhodou je snadná montáž, součástí balení je 12 upevňovacích kolíků pro větší stabilitu. Díky modulárnímu systému lze záhon rozšířit až do čtyřnásobné výšky. Použít ho lze i jako kompostér.

Jeden díl má rozměry 57,5 × 25 × 2 cm, objem šestiúhelníku je 195 litru, objem obdélníku 150 litrů. Hmotnost činí 4,17 kg.

Zkušenosti s vyvýšeným záhonem Florabest z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Cena v akci:

  • od 13. 5. 2019 – 599 KčFlorabest je privátní značka Lidlu zaměřená na zahradní techniku a vybavení. Vedle křovinořezů, ponorných čerpadel a motorových pil se pod značkou Florabest prodávají také pařeniště, fóliovník nebo zahradní hadice. Zahradní nářadí Florabest je dostupné online v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • Marta 24. května 2020 v 19:18

    Dobrý deň, minulý rok sme kúpili 4 vyvýšené záhony Florabest z Lidlu a ešte súrne potrebujeme 2 ks dokúpiť,ale už viac neboli v ponuke. V našej záhradke tak zostalo len prázdne miesto a stále netrpezlivo čakáme, až ich budeme môcť kúpiť a konečne naša záhrada bude jednotná, kompletná a upravená. Ak by ste nám mohli poradiť, kde si ich môžme zakúpiť, veľmi by nás to potešilo. V mene celej rodiny Vám ďakujeme.