, Domácí pekárna Silvercrest (SBB 850 EDS A1) z Lidlu | recenze | cena 2018 | diskuze - Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Domácí pekárna Silvercrest (SBB 850 EDS A1) z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2018

Lidl nabízí v akci domácí pekárnu Silvercrest SBB 850 EDS A1 na pečení bílého a tmavého chleba, celozrnných chlebů nebo třených koláčů. Pekárna má celkem 12 programů se třemi volitelnými stupni propečení.

Průběh programů je plně automatický – míchání, hnětení, kynutí a pečení. Pekárna nabízí speciální programy pro pečení bez lepku, přípravu nudlového těsta, těsta na pizzu nebo pro přípravu marmelády. Hmotnost chleba lze nastavit v rozmezí 750 g / 1 000 g / 1 250 g, využít lze funkci odložený start.

Pekárna má elektronický ovládací panel s LCD displejem a kontrolkou provozu, hnětací hák a formu na pečení z nepřilnavým materiálem ILAG. Průhled je ze žáruvzdorného skla.

Příkon pekárny je 850 W, využít lze až 12 volitelných programů a 90 variací programu, 80minutové rychlé pečení, funkci udržování teploty na 60 minut a praktický časovač na 15 hodin. Součástí balení je forma na pečení, příručka s recepty, odměrka, odměrná lžička, vytahovač hnětací metly a dvě hnětací metly. Záruka na pekárnu z Lidlu jsou 3 roky.

Máte-li zkušenosti s domácí pekárnou Silvercrest SBB 850 EDS A1 z Lidlu, budeme rádi za napsání recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: SBB 850 EDS A1

Návod na domácí pekárnu Silvercrest SBB 850 EDS A1: stáhnout v češtině

Cena v akci:

 • od 20. 3. 2017 – 1 490 Kč


Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa zůstane utajena. Urážlivé nebo nicneříkající komentáře rovnou mažeme. :-)

Komentáře

 • Michaela Tošnerová 31. října 2017 v 07:21

  Dobrý den, včera jsem koupila domácí pekárnu a bohužel tam nebyla příručka jak je napsáno na krabici. Šlo by ji dodatečně poslat. Děkuji Michaela Tošnerová

 • Petr Novák 31. října 2017 v 09:54

  Dobrý den, můžete se zkusit obrátit přímo na Lidl, možná vám ji pošle. Ještě lepší však bude si ji zdarma stáhnout.

 • Podzimková 8. listopadu 2017 v 08:29

  Domácí pekárnu vlastním již cca 10 let a velmi si ji cením. Žádný kuchyňský robot v podobné cenové kalkulaci by nezvládl to, co tato pekárna. Především ve zpracování těsta včetně nudlového. To každý přístroj nemá v nabídce.
  Pečení chleba je hračka, jen hnětací háky je dobré vyndat před pečením, aby po nich v chlebu nezůstaly díry.
  Pekárna se svými 12 programy a 2 hnětacími háky je jedna z nejlepších. Zvlášť pro ty, kteří pravidelně vaří.
  Kdo si ho koupí- neprohloupí.

 • Věra 4. dubna 2018 v 16:56

  Pekárna vydržela asi půl roku,pak začala vyhazovat pojistky a skončila. Bohužel, účet jsem asi vyhodila. Navíc nejde stáhnout návod v češtině . Takže po půl roce na odpis.