LIDL KATALOG

Vysavač na suché a mokré vysávání Parkside PNTS 1500 B3 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

V Lidlu mají tento týden v akci multifunkční vysavač na suché a mokré vysávání Parkside PNTS 1500 B3. Bezsáčkový vysavač je možné použít v interiérech i exteriérech, díky zpětnému chodu ho je možné použít také jako dmychadlo nebo vyfukovač listí.

Objem nádoby vysavače je 30 litrů, příkon 1 500 W a sací výkon 190 mbar. Součástí příslušenství je tryska na čalounění, štěrbinová hubice, auto hubice a přepínací domácí hubice, dále 3 vyměnitelné filtry, hadice Powertool a redukce pro připojení elektrického nářadí.

S vysavačem mám osobní zkušenosti a doporučuji ho do domácí dílny, neboť lze připojit na brusku, pilu a další domácí nářadí. Přístroj se pak automaticky spustí poté, co se zapne pila/bruska.

Pokud máte s bezsáčkovým vysavačem Parkside PNTS 1500 B3 z Lidlu osobní zkušenosti, budeme rádi, když nám je napíšete do diskuze.

Kód výrobku: PNTS 1500 B3

Cena v akci:

  • od 14. 7. 2015 – 1 990 Kč

Parkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • Jitka Sanková 14. ledna 2019 v 19:29

    Kdy bude prosím tento vysavač ke koupi?