LIDL KATALOG

Multifunkční hrnec Silvercrest SMUD 860 A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci multifunkční hrnec Silvercrest SMUD 860 A1 pro jednoduchou a rovnoměrnou přípravu mnoha různých pokrmů. Přístroj nabízí 15 přednastavených programů: multifunkční program, pečení, předsmažení, rýže, udržování teploty, rýžový nákyp, těstoviny, jogurt, koláč, šetrné vaření, vaření v páře, brambory, polévka, vydatná polévka a marmeláda.

Přístroj skrývá vyjímatelný vnitřní hliníkový hrnec s nepřilnavou povrchovou úpravou ILAG. Multifunkční hrnec má také časovač s displejem, součástí balení je napařovací nástavec, odměrka, lžíce, naběračka a odnímatelná nádoba na zkondenzovanou vodu.

Rozměry multifunkčního hrnce včetně víka jsou 29 cm × 24 cm × 39 cm, objem 5 litrů vody a objem pokrmu je 4 litry. Záruka na přístroj jsou 3 roky.

Máte-li zkušenosti s multifunkčním hrncem Silvercrest SMUD 860 A1 z Lidlu, budeme rádi za napsání krátké recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: SMUD 860 A1

Návod na multifunkční hrnec Silvercrest SMUD 860 A1: stáhnout v češtině

Cena v akci:

 • od 27. 4. 2017 – 1 490 Kč


Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

 • Jana Musilová 28. října 2017 v 15:10

  Hrnec jsem si koupila asi před 2 lety. Musím říci, že z počátku jsem v něm vařila a rozpaky a stále jídlo kontrolovala. Postupem času že s stal mým kamarádem a neocenitelným pomocníkem. Uplne skvěle, rychle a jednoduché vaření s minimem špinavého násobí a dobou strávenou u sporáku. Je skvělý na husté zeleninové
  polévky i omacky. Bohužel mou nepozornosti jsem si hrnec poničila. Snažím se sehnat stejný, bohužel zatim bez úspěchu. Pokud byste věděli kde by se dal koupit, budu moc ráda. Divala jsem se i na liedl shop, bohužel zde není v nabidce. Diky Jana

 • Miroslav 18. září 2018 v 11:55

  V hrnci som varil asi 8 mesiacov k plnej spokojnosti, výborný pomocník.
  Zrazu ale začalo kypieť. Ráno na zemi časť vyvarenej polievky.
  Zrejme odišiel termostat, lebo keď som dal program dusenie, tak sa tak prehrial, že ho tepelná poistka po vypnutí už ani nedovolila znova zapnúť, až po vychladnutí.
  Reklamoval som ho, vrátili mi peniaze. Momentálne zháňam niečo podobné, lebo je to pre zdravé stravovanie hlavne malých detí neoceniteľný pomocník.
  Ťahal som v ňom hovädzie a kuracie vývary 8 hodín vkuse, niečo výborné a zdravé.