, Multifunkční hrnec Silvercrest SMUD 860 A1 z Lidlu | recenze | cena 2018 | diskuze - Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Multifunkční hrnec Silvercrest SMUD 860 A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2018

Lidl nabízí v akci multifunkční hrnec Silvercrest SMUD 860 A1 pro jednoduchou a rovnoměrnou přípravu mnoha různých pokrmů. Přístroj nabízí 15 přednastavených programů: multifunkční program, pečení, předsmažení, rýže, udržování teploty, rýžový nákyp, těstoviny, jogurt, koláč, šetrné vaření, vaření v páře, brambory, polévka, vydatná polévka a marmeláda.

Přístroj skrývá vyjímatelný vnitřní hliníkový hrnec s nepřilnavou povrchovou úpravou ILAG. Multifunkční hrnec má také časovač s displejem, součástí balení je napařovací nástavec, odměrka, lžíce, naběračka a odnímatelná nádoba na zkondenzovanou vodu.

Rozměry multifunkčního hrnce včetně víka jsou 29 cm × 24 cm × 39 cm, objem 5 litrů vody a objem pokrmu je 4 litry. Záruka na přístroj jsou 3 roky.

Máte-li zkušenosti s multifunkčním hrncem Silvercrest SMUD 860 A1 z Lidlu, budeme rádi za napsání krátké recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: SMUD 860 A1

Návod na multifunkční hrnec Silvercrest SMUD 860 A1: stáhnout v češtině

Cena v akci:

  • od 27. 4. 2017 – 1 490 Kč


Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa zůstane utajena. Urážlivé nebo nicneříkající komentáře rovnou mažeme. :-)

Komentáře

  • Jana Musilová 28. října 2017 v 15:10

    Hrnec jsem si koupila asi před 2 lety. Musím říci, že z počátku jsem v něm vařila a rozpaky a stále jídlo kontrolovala. Postupem času že s stal mým kamarádem a neocenitelným pomocníkem. Uplne skvěle, rychle a jednoduché vaření s minimem špinavého násobí a dobou strávenou u sporáku. Je skvělý na husté zeleninové
    polévky i omacky. Bohužel mou nepozornosti jsem si hrnec poničila. Snažím se sehnat stejný, bohužel zatim bez úspěchu. Pokud byste věděli kde by se dal koupit, budu moc ráda. Divala jsem se i na liedl shop, bohužel zde není v nabidce. Diky Jana