LIDL KATALOG

Vysavač na suché a mokré vysávání Parkside PNTS 1300 C3 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci vysavač na suché a mokré vysávání Parkside PNTS 1300 C3 vhodný pro čištění dílny, garáže nebo auta. Vysavač je přenosný a díky čtyřem dvojitým směrovým kolečkům stabilní, má zabudované držáky na trubky, kabely a příslušenství.

Vysavač Parkside PNTS 1300 C3 má sací výkon 15 kPa, objem nádoby 20 litrů, délka kabelu je 4 metry, rozměry 32 × 50 cm a hmotnost včetně příslušenství kolem 4,6 kg. Příslušenství zahrnuje trojdílnou teleskopickou sací trubici, držadlo s regulací vzduchu, sací hadici o délce 1,8 metru, štěrbinovou a vario hubici a vyměnitelné filtry pro jemný prach.

Lidl na vysavač poskytuje záruku 3 roky. Máte-li zkušenosti s vysavačem na suché a mokré vysávání Parkside PNTS 1300 C3, budeme rádi za napsání krátké recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: PNTS 1300 C3

Cena v akci:

 • od 13. 2. 2017 – 1 190 Kč

Parkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

 • joska 26. října 2017 v 18:03

  Bohuzel nemam dobrou skusenost. Po par mesicich se porouchal. Servis dela fy hecht, ostatne voni to taky pro lidl vyrabi. Reklamaci neuznali. Pri jsem si poskozeni spusobil sam. Jsme pro ne jen ost blok. Tady se reklamace neuznaveji. Nikdy vice lidl ani hecht.

 • Skarab72 26. října 2017 v 18:03

  Tak to já s ním mám jen dobré zkušenosti. Vysávám veškerý jemný prach při broušení, vrtání, dokonce vodu ze dna bazénu, kterou nevezme
  čerpadlo. Mám ho doma cca 6 let a když ztratí výkon, vyfoukám ho kompresorem a jedeme dál :-)

 • Aleš 3. srpna 2019 v 07:01

  Já mám taky velmi dobrou zkušenost. Vedla bouracího kladiva (taky z Lidlu) je to druhá věc, která nejvíc oddřela celou rekonstrukci bytu.
  Jen ta filtrace uvnitř se časem musí trochu doladit – univerzální pytlíky radši uvnitř zespoda podkládám, aby nespadly z vnitřního konce nasávání, nasazovací látkový “sáček” na motor jako druhý stupeň filtrace moc nepomáhá (dražší modely mají už normální filtr) a přiložený molitan na motor pro alternativní nasávání vody se časem potrhal.
  Ale to jsou spíš provozní drobnosti, jinak pro daný účel i po letech maximální spokojenost.