, Diagnostická váha s bluetooth Sanitas SBF 70 z Lidlu | recenze | cena 2018 | diskuze - Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Diagnostická váha s bluetooth Sanitas SBF 70 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2018

Lidl nabízí v akci diagnostickou váhu privátní značky Sanitas SBF 70.

Jedná se o vyšší model diagnostické váhy SilverCrest.

Váha umožňuje měřit tělesnou váhu, podíl tělesného tuku, vody a svalové hmoty, hmotnost kostí, měří index tělesné hmotnosti BMI, stupeň bazálního metabolismu BMR a aktivní metabolismus AMR. Všechny tyto údaje si pamatuje až u 8 uživatelů zároveň, navíc je automaticky rozeznává. Nosnost váhy je až 180 kg.

Naměřené údaje zobrazuje na poměrně velkém LCD displeji, nášlaplná plocha váhy je vyrobena z bezpečnostního skla. Záznamy je možné prohlížet rovněž v mobilní aplikaci Sanitas HealthCoach, určena je majitelům telefonů s operačními systémy Android 4.3 a iOS 7 a vyššími.

Diagnostická váha Sanitas se prodává ve dvou zajímavých barevných provedeních – světle tyrkysové a světle bronzové. Na výrobek se poskytuje záruka 3 roky a pokud s ním máte osobní zkušenosti, budeme rádi za komentář.

Kód výrobku: SBF 70

Cena v akci:

  • od 27. 9. 2017 – 599 Kč
  • od 29. 9. 2015 – 599 Kč


Značka Sanitas je zaměřena na zdravotnické přístroje a potřeby. Sortiment Sanitas zahrnuje teploměry, sady na manikúru a pedikúru, epilátory, měřiče krevního tlaku nebo perličkové koupele. Výrobky Sanitas z Lidlu koupíte také prostřednictvím e-shopu, kde se nabídka průběžně obměňuje.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Vaše recenze Diagnostická váha s bluetooth Sanitas SBF 70

Vaše emailová adresa zůstane utajena. Urážlivé nebo nicneříkající komentáře rovnou mažeme. :-)

Diskuze Diagnostická váha s bluetooth Sanitas SBF 70