LIDL KATALOG

Úhlový nástavec Parkside PWB 2 B2 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci úhlový nástavec Parkside PWB 2 B2 v různých provedeních (vrtací nástavec, šroubovací nástavec). Obě varianty mají přídavnou oboustranně našroubovatelnou rukojeť pro pohodlnou a bezpečnou práci.

Šroubovací nástavec PWB 2 B2 je určen ke šroubování na těžko dostupných místech. Je vhodný pro všechny běžné ruční vrtačky a šroubováky. Součástí balení jsou čtyři bity délky 25 mm: PH1 / PH2 / PZ1 / PZ2 a jedno přídavné držadlo.

Vrtací nástavec PWB 2 B2 je vhodný pro všechny vrtačky a šroubováky s konvenčním ozubeným nebo rychloupínacím sklíčidlem. Umožňuje vrtání a šroubování pod úhlem 90 °. Součástí balení je rychloupínací sklíčidlo a přídavné držadlo.

Své zkušenosti s úhlovým nástavcem Parkside PWB 2 B2 z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: PWB 2 B2

Cena v akci:

  • od 14. 1. 2019 – 99 KčParkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • Martin 24. srpna 2019 v 22:15

    dovolím i pochválit výšku IQ fotografů a týmu co mu to připravuje. Do SDS dát 1/4 šestihran :D píšu jedna sednout :D, Jinak zárohák ten na hroty jsem měl už dávno ještě z německa a funguje skvěle