LIDL KATALOG

Akční kamera SilverCrest s Full HD (SCW 5 A2) z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl v akci nabízí Wi-Fi akční kameru SilverCrest s Full HD. Jde o jakousi levnější alternativu k populárním kamerkám GoPro.

Kamera je vybavena super širokoúhlým objektivem vhodným pro natáčení sportovních akcí, video je zaznamenáváno v rozlišení 1080p, fotografie v rozlišení 5 Mpx. Kamerku je možné ovládat přes aplikaci Silvercrest Action Camcorder, je totiž vybavena wifi vysílačem, který přenáší živý obraz do mobilního telefonu.

Kapacita baterie je 1 130 mAH, což umožňuje zhruba 2 hodiny provozu. Interní paměť o kapacitě 128 MB je možné paměťovými kartami micro SD rozšířit až na 64 GB. Video je zaznamenáváno do formátu MP4, fotografie ve formátu JPG, hmotnost kamery je 80 g včetně akumulátoru a rozměry 6 × 4,3 × 4,3 cm. Díky vodotěsnému pouzdru je kameru možné používat až do hloubky 60 metrů.

Dodávané příslušenství zahrnuje micro SD kartu s kapacitou 4 GB, vodotěsné pouzdro, držák na jídní kolo a helmu, univerzální držáky, HDMI kabel a CD se softwarem. Na kameru se poskytuje záruka 3 roky.

Pokud máte zkušenosti s akční kamerou SilverCrest z Lidlu, budeme rádi, když nám je popíšete formou recenze zde v diskuzi.

Kód výrobku: SCW 5 A2

Cena v akci:

  • od 22. 10. 2015 – 2 990 Kč

Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře