LIDL KATALOG

Tréninková sada na fotbal Crivit z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci tréninkovou sadu na fotbal Crivit v různých variantách.

Sada trénuje koordinaci, techniku a obratnost, vhodná je zejména pro fotbalový trénink.

Vymezovací mety Crivit slouží k ohraničení plochy při fotbalovém tréninku. Dodávají se s praktickým stojanem a v sadě je 25 kusů ve čtyřech barvách (7 bílých, 6 modrých, 6 oranžových, 6 žlutých).

Tréninkový žebřík Crivit trénuje koordinaci pohybu, techniku, rychlost běhu a obratnost. Měří čtyři metry a lze ho rozšířit pomocí připojení dalšího žebříku, rozestup příček je individuálně nastavitelný. Součástí balení je sáček na uchování a čtyři kolíky na upevnění.

Multifunkční kužely a dělitelné překážkové tyče Crivit trénují koordinaci pohybu, techniku a obratnost. Nastavit je lze do 5 různých výšek. V sadě jsou čtyři multifunkční kužely a dvě dělitelné překážkové tyče.

Každá z těchto tří sad se prodává samostatně.

Své zkušenosti s tréninkovou sadou na fotbal Crivit z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Cena v akci:

  • od 23. 7. 2018 – 249 KčPrivátní značka Crivit zahrnuje sportovní oblečení a vybavení, obuv, potřeby pro kempování a sportovní hry. Sortiment značky Crivit zahrnuje stovky různých výrobků. Recenze Crivit oblečení a jiného zboží najdete v profilu každého výrobku. Produkty Crivit jsou dostupné také v internetovém obchodě Lidl Shop.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře