LIDL KATALOG

Transportní a nábytková kolečka Powerfix z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci transportní a nábytková kolečka Powerfix v tvrdém a velmi měkkém provedení a v bílé a černé barevné variantě.

Transportní a nábytková kolečka Powerfix mají pevnou desku na přišroubování pomocí šroubů, které však nejsou součástí dodávky. Kolečka jsou vyrobena z pozinkovaného kovu a z umělé hmoty.

Tvrdá bílá transportní kolečka Powerfix jsou lehce otočná, vhodná tak jsou pro robustní podlahy, jako je linoleum, průmyslová podlaha a koberec. Kolečka mají kuličková ložiska a nabízí možnost řízení pro snadné pojíždění. Čtyři kolečka jsou otočná o 360 °, dvě z nich mají brzdu. Nosnost jednoho kolečka je až 25 kg, průměr kolečka je 50 mm. V balení jsou 4 ks.

Velmi měkká šedá transportní kolečka Powerfix šetří podlahu, vhodná tak jsou pro choulostivé podlahy, jako jsou parkety, laminát a dlaždice. Mají kuličková ložiska a dávají možnost řízení pro snadné pojíždění. Čtyři kolečka jsou otočná o 360 ° a dvě z nich mají brzdu. Nosnost každého kolečka je 25 kg, průměr 50 mm a v balení jsou 4 ks.

Tvrdá černá nábytková kolečka Powerfix jsou lehce otočná, vhodná jsou pro robustní podlahy, jako je linoleum, průmyslová podlaha a koberec. V balení je 8 koleček o průměru 40 mm, nosnost každého z nich je 20 kg.

Své zkušenosti s transportními a nábytkovými kolečky Powerfix z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Cena v akci:

  • od 31. 1. 2019 – 169 Kč
  • od 31. 12. 2018 – 169 Kč
  • od 23. 7. 2018 – 129 Kč
Powerfix je privátní značka Lidlu zaměřená na vybavení do dílny. Nabídka výrobků Powerfix zahrnuje zásuvkové lišty, pilky a pilníky, šroubováky, štětce nebo pracovní oděvy. Výrobky Powerfix z Lidlu jsou dostupné také v jeho internetovém obchodě. Elektrické nářadí do dílny Lidl prodává pod značkou Parkside.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře