LIDL KATALOG

Odstraňovač zrohovatělé kůže Silvercrest SHN 3.7 A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci odstraňovač zrohovatělé kůže (elektrický pilník) Silvercrest SHN 3.7 A1 v světle tyrkysové barevné variantě. Pilník lze použít za mokra i za sucha, slouží k vyhlazení kůže na nohou, rukou a loktech. Provozuje se na li-lon akumulátor bez rušivého kabelu a nabízí dva rychlostní stupně – 2 000 a 2 300 otáček za minutu.

Součástí balení jsou dva brusné nástavce – jemný a hrubý a příslušenství skládající se z nabíjecí stanice, čistícího štětečku a ochranného krytu. Doba provozu při plném nabití jsou cca 2 hodiny, doba nabíjení je 3 hodiny. Lidl na přístroj poskytuje 3letou záruku.

Své zkušenosti s elektrickým pilníkem Silvercrest SHN 3.7 A1 z Lidlu nám formou recenze můžete psát sem do diskuze.

Kód výrobku: SHN 3.7 A1

Návod na elektrický pilník na nehty Silvercrest SHN 3.7 A1: stáhnout v češtině

Cena v akci:

 • od 26. 6. 2017 – 499 KčSilvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

 • Josef 23. dubna 2019 v 15:44

  Elegantní až luxusní provedení za poměrně vysokou cenu (500Kč) dobře plní účel ke kterému byl navržen. Musíte ho ale používat s vysokou opatrností a trpělivostí. Pokud silněji přitlačíte na zrohovatělou kůži je po parádě!

  V převodovce jsou plastová ozubená kolečka, mezi kterými vyniká to poslední do kterého se vkládá brusný váleček. Na rozdíl od ostatních,
  které jsou vyrobeny z tvrdého plastu je toto kolečko ze silonu. Plní funkci
  tzv “kurvítka”! Jeho ozubení je rychle zničeno a výrobek můžete odnést
  do schránky na elektronický odpad. Jako náhradní díl toto kolečko
  neseženete i když jeho výrobní cena je zanedbatelná.