LIDL KATALOG

Stolní mixér Silvercrest Power (2000 W) SSMP 900 A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci stolní mixér Silvercrest SSMP 900 A1 vhodný na přípravu smoothies, koktejlů, sorbetů, omáček a dipů. S mixérem lze připravovat smoothies z tvrdé kořenové zeleniny bez hrudek a vláken, pro pohodlnější používání disponuje funkcí drcení ledu.

Nůž mixéru je vyroben z nerezové oceli, otáčky mixéru lze plynule regulovat. Mixér je vybaven funkcí ochrany proti přehřátí, protiskluzovými nožkami a dvojicí bezpečnostních tlačítek. Objem hranaté nádoby z bezpečnostního patentovaného materiálu Eastman Tritan je zhruba dva litry.

Příkon mixéru Silvercrest je 2 000 W, počet otáček až 32 000 za minutu a délka přívodního kabelu 1,14 metru. Lidl na mixér poskytuje záruku 3 roky.

Pokud máte osobní zkušenosti s mixérem Silvercrest SSMP 900 A1 z Lidlu, budeme rádi, když nám je shrnete formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: SSMP 900 A1

Cena v akci:

  • od 28. 11. 2016 – 2 990 Kč

Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • Tonyhofr 18. října 2017 v 23:08

    Mixer máme už asi půl roku. Jediný problém je že z důvodu častého používání se začaly smývat obrázky na tlačítkách, ale vůbec nevadí. Jinam mixér je šílený, všechno rozmixuje na prach, za tu cenu boží, doporučuju