LIDL KATALOG

Kartáček na čištění pleti Sanitas SFC 60 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci kartáček na čištění pleti Sanitas SFC 60 v několika barevných provedeních. Přístroj je určen pro důkladné čištění pro viditelně jemnou a zářivou pleť.

Kartáček Sanitas SFC 60 podporuje cirkulaci krvi v obličeji, přičemž nedráží pokožku. Nabízí dva stupně čištění – jemné čištění pomocí vibrací a důkladné čištění pomocí pulzace. Využívat lze hned tři rychlostní stupně a časovač na jednu minutu, resp. 3× 20 sekund.

Stav nabití akumulátoru se zobrazuje na přístroji, který je voděodolný dle specifikace IPX7. Lze tak použít ve sprše a ve vaně, nástavec s měkkým nástavcem je součástí balení.

Modré LED světlo má zajišťovat čistou pleť, regenerativní červené světlo pak údajně mladší pleť již na pohled. Rozměry kartáčku Sanitas SFC 60 jsou 16 × 8 × 6 cm.

Své zkušenosti s kartáčkem na čištění pleti Sanitas SFC 60 z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: SFC 60

Cena v akci:

  • od 4. 1. 2018 – 699 Kč
  • od 4. 12. 2017 – 699 Kč


Značka Sanitas je zaměřena na zdravotnické přístroje a potřeby. Sortiment Sanitas zahrnuje teploměry, sady na manikúru a pedikúru, epilátory, měřiče krevního tlaku nebo perličkové koupele. Výrobky Sanitas z Lidlu koupíte také prostřednictvím e-shopu, kde se nabídka průběžně obměňuje.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • Pavla Černá 25. srpna 2018 v 19:30

    Dobrý den,
    dostala jsem od svých dětí dárek Sanitas SFC 60. Marně na internetu hledám českého prodejce náhradního dílu – nádstavec s kartáčkem/číslo položky 163 903 z návodu k použití. Poradíte mi

  • Zdeněk Tobiáš 21. října 2019 v 07:50

    Koupil jsem dceři Sanitas SFC 60, ale po záruční době došlo k rozpadnutí kruhového kartáčku – popraskání spodní plexi části se štětinkami. Na stránkách s náhradními díly http://www.compernass.com jsem tento náhradní díl nenašel. Z důvodu velké spokojenosti s tímto výrobkem bych uvítal možnost tento díl koupit u nějakého prodejce. Děkuji ZT