LIDL KATALOG

Stolní kotoučová pila Parkside PTK 2000 C3 (2 000 W) z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci stolní kotoučovou pilu Parkside PTK 2000 C3 na přesné řezání dřeva, dřevotřískových desek, vrstvených nábytkových desek a plastu. Pilu tvoří hliníkový stůl s integrovanými vodicími drážkami a rozšiřitelnou pracovní plochou a robustní ocelový rám. Součástí balení jsou dva pilové kotouče ze slinutého karbidu.

Příkon pily je 2 000 W, počet otáček dosahuje hodnoty 4 800 za minutu. Úhel šikmého řezu je 0-45 °, výška řezu při pokosu 45 ° je 0-73 mm a rozměry stolu cca 63 × 45 cm, po rozšíření pak 95 cm × 95 cm. Výška stolu je 90 cm, hmotnost včetně příslušenství 26 kg a délka kabelu 3 metry.

Součástí příslušenství je předmontovaný pilový kotouč o průměru 254 mm (24 zubů), vyměnitelný pilový kotouč o průměru 254 mm (48 zubů), nářadí na výměnu pilových kotoučů a 2 AAA baterie. Záruka činí 3 roky.

Své zkušenosti se stolní kotoučovou pilou Parkside PTK 2000 C3 nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: PTK 2000 C3

Návod na stolní kotoučovou pilu Parkside PTK 2000 C3: stáhnout v češtině

Cena v akci:

 • od 17. 8. 2017 – 3 490 Kč

Parkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

 • peeters 19. listopadu 2017 v 21:22

  “Kvalita? Normálně bych plakal, kdybych neřval smíchy..”

  PLUSY:
  – cena
  – kvalita a čistota řezu
  – síla motoru
  – přehledný a srozumitelný návod v češtině

  MINUSY:
  – celková nestabilita při provozu
  – laser je nepoužitelný, umělohmotné tělo a uchycení při opakovaných třesech dělá své
  – stavítko slouží jako dekorace, na konci má rozptyl neskutečné 4mm!
  – plechy na řezné ploše jsou výsměchem celého výrobku (část, která by měla být nejpřesnější a v podstatě nejpevnější měla u mého kusu mezi plechy vůli na koncích 2mm!! a jako třešnička na dortu šly narovnat bez větší námahy do roviny prsty)- zde si můžete udělat představu o jejich pevnosti a síle
  – pravítko je k nepoužití – dosti nepřesné

  Závěrem:
  pila je z kategorie superlevných, takže hodně muziky nečekejte.. ale abych zase nebyl tolik zaujatý, dost mě vzala síla motoru a co mě oslovilo nejvíc byl celkem přesný a čistý řez. Pilu jsem tedy vzal na milost, musím udělat několik úprav z překližky, ale i tak si myslím, že to bude dobrá pila.
  Paradoxem je, že je nabízená amatérům a hobby nadšencům. Podle mého na ní právě takoví lidé budou mít nejvíce úrazů. Pokud jste trochu dřeva znalí, asi se vydáte stejnou cestou jako já a po upravení budete mít z tohoto šmejdu vcelku slušný nástroj. Ale vše chce své.

  – plechy na řezné ploše jsou z extra materiálu (měl jsem vůli vůči dvěma na sobě navazujících přes 2mm!!), tak jsem je prsty! ohnul k sobě
  – přiložené šroubky jsou dělány z másla nebo podobného materiálu (při dotažení rukou klíčem jsem 2 ukroutil!)

  podélné stavítko k nepoužití, plechy na řezné ploše jsou nepřesné (u mě vůle přes 2mm!), laser sabotuje funkčnost umělohmotným provedením a umístěním

  CELKOVÝ DOJEM:
  na modelářské a jiné podobné domácko-kutilské práce vhodný až po vlastním zásahu do pily samotné, jinak se dá použít pouze jako pila na menší palivové kousky do kamen

 • ilona 19. října 2018 v 17:24

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda nevíte kde bychom sehnaly uhlík do parkside ptk 2000 c3. Děkuji
  Jandová

 • Bizli 3. listopadu 2018 v 22:57

  Výrobce uvádí 29 Kg. Realita je taková, že má 15 Kg. Neskutečná prasárna od Lídlu. Základní tělo je z plastu, takže se hmotnosti vůbec nedivím… Tomu nasvědčuje, že po rozbalení tělo mělo pár prasklých míst. Totéž jsem našel u šroubku kousek u kotouče.

  Mám pocit, že větší a dražší výrobky od Parksidu jsou k ničemu. Už jsem reklamoval stolní vrtačku, kde jsem nedokázal vyvrtat díru ani do dřeva.