LIDL KATALOG

Skládací solární panel SilverCrest (14 W) SLS 14 A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci solární nabíječku Silvercrest SLS 14 A1 s výkonem 14 W. Nabíječka je robustní a spolehlivá, udrží telefony, tablety a čtečky knih vždy nabité energií ze slunce. Nabíječka má oka pro praktické zavěšení napříkad na batoh a dva polykrystalické solární články s výkonem cca 14 W.

4 LED pomáhají k optimálnímu nasměrování proti slunci, součástí balení je integrovaná taška na uchovávání. Nabíječka má dva USB porty (5 V / 2 A), její hmotnosti je 555 gramů. Rozměry ve složeném stavu jsou cca 32 cm × 20 cm × 3 cm, v rozloženém stavu 32 cm × 59 cm. Záruka na výrobek jsou 3 roky.

Máte-li zkušenosti se skládací solární nabíječkou Silvercrest SLS 14 A1 z Lidlu, budeme rádi za napsání krátké recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: SLS 14 A1

Návod na skládací solární panel Silvercrest SLS 14 A1: stáhnout v češtině

Cena v akci:

  • od 11. 5. 2017 – 999 Kč


Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • kreveta11 19. října 2017 v 01:40

    Zatím test pouze na žárovkovém světle (na controlleru ukazuje plné světlo), problikává při nabíjení, možná vadný kus nebo slabé světlo?

  • Yehuda 28. června 2018 v 00:25

    Zakoupil jsem v Lidlu. Vyzkoušel jsem na plném slunci v poledne na začátku června (lepší osvit těžko může být), u mého Redmi 4x to ale jen chvilkami zapínalo napájení. Uváděný výkon je tedy zjevně chiméra, leda bych měl vadný kus. Do dalších experimentů jsem se nepouštěl a hned jsem ji zas vrátil.