LIDL KATALOG

Silniční cyklistické tretry Crivit Pro z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci silniční cyklistické tretry Crivit Pro s otočným upínáním, které stáhne rovnoměrně a přesně podle potřeby celé chodidlo.

Podrážky treter má vysokou tuhost pro efektivní přenos síly do pedálů a je kompatibilní s běžnými nášlapnými systémy. Speciální prvky na špičce a patě zajišťují zlepšený přenos tlaku na pedály.

Použitá umělá kůže přispívá ke správnému rozložení tlaku, dodatečný upínací pásek se suchým zipem pak zajišťuje dotažení v přední části chodidla. Součástí treter je anatomicky tvarovaná vložka, dobrou prodyšnost obuvi podporují preforované prvky.

Svrchní materiál treter Crivit Pro tvoří polyurethan a textil, podrážka je z nylonu a TPU. Bílo-oranžová varianta se prodává ve velikostech 37-40, černo-žlutá varianta ve velikostech 41-45.

Své zkušenosti s cyklistickými tretrami Crivit Pro z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Cena v akci:

  • od 7. 3. 2019 – 999 Kč
  • od 30. 4. 2018 – 999 KčCrivit Pro je privátní značka Lidlu zahrnující sportovní oblečení a vybavení na běh, lyžování a další sporty. U výrobků značky Crivit Pro jsou použity prémiové materiály, vybavení používají i některé cyklistické stáje a závodní běžci. Skrblík pro vás má přehled a recenze výrobků Crivit Pro.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře