LIDL KATALOG

Akumulátorový vysavač SilverCrest 2 v 1 (SHSS 12 B2) z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl prodává v akci akumulátorový vysavač SilverCrest SHSS 12 B2.

Jedná se o podlahový a ruční vysavač v jednom. Tento vysavač je v bezsáčkovém provedení a má dvojitý omyvatelný filtr. Zařízení má stejnosměrnný výkonný motor a integrovaný Li-Ion akumulátor 12V s kapacitou 1800 mAh.
Část vysavače lze sejmout a použít jako příruční vysavač, na podlahové hubici se nacházejí pracovní LED světla. V balení se dodává se síťovým adaptérem, kontrolkou nabíjení a nabíjecí stanicí, která slouží jako stojan. Roměry vysavače jsou zhruba 27 x 114 x 19 cm, hmotnost přístroje je 2,5 kg.

Pokud máte s akumulátorovým vysavačem SilverCrest SHSS 12 B2 zkušenosti, budeme rádi za napsání krátké recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: SHSS 12 B2

Návod na vysavač Silvercrest SHSS 12 B2: stáhnout v češtině

Cena v akci:

  • od 23. 11. 2015 – 1 490 Kč

Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • Zdenek Jelinek 23. června 2020 v 09:00

    DOBRY DEN.
    JE MOZNE SEHNAT AKUMULATOR DO vysavače Silvercrest SHSS 12 C2 ? Nebo je lepsi zakoupit novy vysavac? Akumulator vydrzel pracovat dva a pul roku.
    Dekuji