LIDL KATALOG

Sedlo se vzduchovým odpružením Crivit z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci sedlo se vzduchovým odpružením Crivit s prohlubní regulující tlak.

Sedlo Crivit se prodává ve dvou provedeních, obě jsou ergonomicky tvarované a mají odolný povrch. Tvrdost lze nastavit pomocí vzduchového polštáře Air Comfort.

  • Rekreační sedlo Crivit je určeno pro všechna běžná městská a cestovní kola, má širokou sedací plochu pro pohodlnější jízdu. Jeho šířka je asi 21 cm a rozměry 29,5 × 21 × 11 cm.
  • Sportovní sedlo Crivit je určeno pro všehna běžná sportovní a horská kola, má sportovní úzký design. Šířka sedla je asi 17,5 cm, rozměry činí 28,5 × 17,5 × 11,5 cm.

Své zkušenosti se sedlem se vzduchovým odpružením Crivit z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Cena v akci:

  • od 26. 8. 2019 – 299 Kč
  • od 23. 8. 2018 – 299 Kč

Privátní značka Crivit zahrnuje sportovní oblečení a vybavení, obuv, potřeby pro kempování a sportovní hry. Sortiment značky Crivit zahrnuje stovky různých výrobků. Recenze Crivit oblečení a jiného zboží najdete v profilu každého výrobku. Produkty Crivit jsou dostupné také v internetovém obchodě Lidl Shop.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • Vilda 9. ledna 2019 v 15:36

    Bohužel nastavení tvrdosti nějak nefunguje, vzduch nejde ani upustit ani připumpovat, tvrdost je stále stejná. Chtěl jsem reklamovat a dostat funkční kus, ale reakce obchodu je taková, že mám vrátit a pokud chci, koupit na eshopu znovu. Tak nevím, jestli riskovat, že se další dodaný kus bude chovat stejně. Bohužel na prodejně, kde bych si to vyzkoušel, není.

  • Franta 1. září 2020 v 16:35

    Sedlo jsem si zakoupil a je super. Za tu cenu určitě.