LIDL KATALOG

Aku jemná vrtací bruska Parkside PFBS 12 B3 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci aku jemnou vrtací brusku Parkside PFBS 12 B3 určenou k frézování, vrtání, gravírování, leštění, čištění, ostření a oddělování.

Vrtací bruska Parkside PFBS 12 B3 má výkonný 12V li-ion akumulátor (1,3 Ah) a výkonný motor s plynule nastavitelným počtem otáček. Výhodou je protiskluzová rukojeť s měkkým povrchem.

Počet otáček dosahuje hodnoty až 5 000-25 000 za minutu, integrován je 12V akumulátor s dobou nabíjení 1 hodina.

Součástí balení je 44 nástavců, 5 sklíčidel (1 předmontované) a jedno nářadí na výměnu. Rozměry brusky jsou 22,9 × 4,9 × 5,5 cm, hmotnost činí 415 gramů.

Své zkušenosti s vrtací bruskou Parkside PFBS 12 B3 z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: PFBS 12 B3

Cena v akci:

 • od 10. 10. 2019 – 499 Kč

Parkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

 • Luba 8. ledna 2020 v 15:10

  Dobrý den vlastním tento výrobek a také jsem ho vyzkoušel.Frézoval jsem do vyřezávané dřevěné lampičky 4x4cm okýnka u modelu lodě pro osvětlení.Na to frézování jsem vybil celou baterii že mi sama vypla (takže při vybití automat.vypne) jak je to ale s nabíjením.CHtěl bych vědět jestli nabíječka sama vypne nebo se to musí hlídat.Jinak jsem s ní spokojený(za ty prachy)mohla mít jen větší výdrž.Děkuji za odpověď.

 • Petr 5. února 2021 v 15:00

  Dobrý den,
  cena je jistě atraktivní a dojem po vybalení pozitivní. Použil jsem zatím jen k leštění nerezového pouzdra hodinek (filcový kotouč+lešticí pasta). Regulace otáček není příliš plynulá spíše funguje skokově. Pomalé otáčky na stupních 1-4 i při malém tlaku hodně brzdí a je výrazný pokles otáček. Na přítlak často reaguje rozvibrováním a nepříjemným hrčivým zvukem, který samovolně kolísá. Podobný zvuk bych čekal spíše u nářadí na odpis než u nového kusu. Nevím jestli je to problém kusu nebo použitého nekvalitního ložiska nebo převodů? Chod se zklidní spíše na vysokých otáčkách kolem 5 -6 stupně regulace, ale to už jsou dost vysoké otáčky.
  Souprava obsahuje poměrně velké množství příslušenství. Filcové lešticí kotouče mají upevňovací otvor o dost větší než je průměr šroubku, takže nový kotouč není vycentrovaný a výrazně “hází”(po nanesení pasty je obarvená cca 2/3 obvodu) – po orovnání se průměr (2cm) zmenší cca o 3 mm.
  Největší plus je cena.