Samozatmívací svářečská kukla Parkside PSH 3 A2: Lidl cena 2024 + recenze

Petr Novák
Publikováno 26. října 2022

Lidl nabízí v akci samozatmívací svářečskou kuklu Parkside PSH 3 A2 pro pohodlné sváření bez nutnosti manipulace s kuklou. Přilba nabízí automatické ztmavení při zažehnutí svařovacího oblouku a zesvětlení po ukončení sváření. Provoz je na baterii a solární článek.

Kukla má extra rychlý reakční čas 0,2 sekundy dle normy EN 379 a nastavitelný ochranný stupeň a vyměnitelný průhled se solárním článkem. Dále nabízí spolehlivou ochranu vůči IR a UV záření a nastavitelný hlavový oblouk.

Kukla Parkside PSH 3 A2 je použitelná v prostředí od -5 °C do +55 °C. Hmotnost kukly je cca 460 gramů, rozměry průhledu jsou cca 9,2 cm × 4,2 cm. Lidl kuklu prodává v několika barevných variantách, mimo jiné v černé, černé s oranžovými plameny nebo v zelené barvě se vzorem.

Máte-li zkušenosti se samozatmívací svářečskou kuklou Parkside PSH 3 A2 z Lidlu, budeme rádi za napsání krátké recenze sem do diskuze.

Kód výrobku

PSH 3 A2

Návod na samozatmívací svářečskou kuklu Parkside PSH 3 A2

Cena v akci

  • od 15. 3. 2018 – 899 Kč
  • od 4. 5. 2017 – 899 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč v lidl-shop.cz

Fotky výrobku

Samozatmívací svářečská kukla Parkside PSH 3 A2
Samozatmívací svářečská kukla Parkside PSH 3 A2
Samozatmívací svářečská kukla Parkside PSH 3 A2


m
misojogi 26.10.2017 – 17:49

toto som vazne zvedavy, pretoze podobne ktore splnaju normu su za cenu cca 200€ a vyssie rad by som videl ze to niekto realne zmeral a odskusal kedze ju nemam tak kratky navod na otestovanie: skuste si dat kuklu na hlavu a blisnite fotobleskom (zblizka) smerom k ociam ze aky bude vysledok a co z blesku uvidite

Odpovědět

J
JIŘÍ 26.03.2019 – 21:58

Múžete mi zdělit kde se dá kukla koupit nebo objednat.Měl bych zajem o tu s oranžovými plameny.Chtěl bych ji věnovat jako dárek ,viděl jsem video na jutu a velmi se mi líbila.Děkuji za informaci

Odpovědět

Napsat komentář


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.

Rubriky
O nás