LIDL KATALOG

Samozatmívací svářečská kukla Parkside PSH 3 A2 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci samozatmívací svářečskou kuklu Parkside PSH 3 A2 pro pohodlné sváření bez nutnosti manipulace s kuklou. Přilba nabízí automatické ztmavení při zažehnutí svařovacího oblouku a zesvětlení po ukončení sváření. Provoz je na baterii a solární článek.

Kukla má extra rychlý reakční čas 0,2 sekundy dle normy EN 379 a nastavitelný ochranný stupeň a vyměnitelný průhled se solárním článkem. Dále nabízí spolehlivou ochranu vůči IR a UV záření a nastavitelný hlavový oblouk.

Kukla Parkside PSH 3 A2 je použitelná v prostředí od -5 °C do +55 °C. Hmotnost kukly je cca 460 gramů, rozměry průhledu jsou cca 9,2 cm × 4,2 cm. Lidl kuklu prodává v několika barevných variantách, mimo jiné v černé, černé s oranžovými plameny nebo v zelené barvě se vzorem.

Máte-li zkušenosti se samozatmívací svářečskou kuklou Parkside PSH 3 A2 z Lidlu, budeme rádi za napsání krátké recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: PSH 3 A2

Návod na samozatmívací svářečskou kuklu Parkside PSH 3 A2: stáhnout v češtině

Cena v akci:

 • od 15. 3. 2018 – 899 Kč
 • od 4. 5. 2017 – 899 KčParkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

 • misojogi 26. října 2017 v 17:49

  toto som vazne zvedavy,
  pretoze podobne ktore splnaju normu su za cenu cca 200€ a vyssie
  rad by som videl ze to niekto realne zmeral a odskusal

  kedze ju nemam tak kratky navod na otestovanie:
  skuste si dat kuklu na hlavu a blisnite fotobleskom (zblizka) smerom k ociam ze aky bude vysledok a co z blesku uvidite

 • JIŘÍ 26. března 2019 v 21:58

  Múžete mi zdělit kde se dá kukla koupit nebo objednat.Měl bych zajem o tu s oranžovými plameny.Chtěl bych ji věnovat jako dárek ,viděl jsem video na jutu a velmi se mi líbila.Děkuji za informaci