LIDL KATALOG

Batoh s ochranou proti krádeži TopMove z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci batoh s ochranou proti krádeži TopMove v černé, černo-šedé a černo-růžové barevné variantě. Batoh nabízí prakticky organizované přihrádky, skryté zipy a materiál odolný proti poškození.

Batoh nemá vnější přihrádky lákající zloděje, zipy batohu jsou kryté, použitý materiál odpuzuje vodu a je odolný proti proříznutí. Batoh má integrovaný USB port na nabíjení chytrého telefonu, tabletu nebo notebooku. Různé nástrčné přihrádky pomáhají vyšší bezpečnosti.

Úhel otvoru je nastavitelný na 30 ° / 90 ° / 180 ° pro pohodlný přístup. Polstrovaná přihrádka na notebook o velikosti do 39,6 cm (15,6 “) a přihrádka na tablet do 25,4 cm (10 “) má elastické upevňovací pruhy, praktická je i přihrádka na powerbanku s přímým USB spojením.

Velká hlavní přihrádka má různé nástrčné přihrádky a přihrádky na zip, síťovou kapsu a držák na psací potřeby. Nošení je velmi pohodlné díky polstrovaným, nastavitelným ramenním popruhům a ergonomickému rozložení hmotnosti. Batoh má polstrovaná prodyšná záda s dodatečnou přihrádkou na zip.

Batoh s ochranou proti krádeži TopMove má boční reflexní proužky a stabilní držadlo, součástí balení jsou nástrčné spony pro upevnění ke kufru. Objem batohu je 12,5 litru, rozměry činí 30 × 45 × 20 cm a hmotnost je 860 gramů.

Zkušenosti s batohem s ochranou proti krádeži TopMove z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Cena v akci:

  • od 25. 7. 2019 – 699 Kč
  • od 16. 5. 2019 – 799 Kč

TopMove je privátní značka Lidlu zaměřená na potřeby pro cestování. Sortiment TopMove zahrnuje kufry, sportovní a cestovní tašky nebo deštníky. Recenze TopMove výrobků hledejte v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře