LIDL KATALOG

Rotační holicí strojek Silvercrest SRD 600 A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci rotační holicí strojek Silvercrest SRD 600 A1 s přesným stříhacím systémem s dvoukroužkovými hlavami. Holicí strojek má tři nezávisle odpružené frézky, které se dokonale přizpůsobí konturám obličeje.

Odnímatelné hlavy se snadno čistí pod tekoucí vodou, holicí strojek Silvercrest SRD 600 A1 lze použít na akumulátorový i síťový provoz.

Provozní doba holicího strojku je po plném nabití až 60 minut, kapacita akumulátoru Li-Fe 3,2 V je 600 mAh. Doba nabíjení je 60 minut a délka síťového kabelu je 180 cm.

Součástí balení je čistící štěteček, krytka na stříhací hlavu, síťový adaptér a cestovní pouzdro. Záruka na holicí strojek Silvercrest SRD 600 A1 je 3 roky.

Své zkušenosti s holicím strojkem Silvercrest SRD 600 A1 z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: SRD 600 A1

Cena v akci:

  • od 23. 10. 2017 – 499 KčSilvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře