LIDL KATALOG

Přímočará pila Parkside PSTK 800 A1 (800 W) z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci přímočarou pilu Parkside PSTK 800 A1 pro rovné a zakřivené řezy. Pila má nastavitelný třístupňový kyvný zdvih a nabízí možnost vypnutý výkyvu. Dále má laserové vedení a LED světlo, elektronickou regulaci počtu zdvihů až do 3 100 za minutu a stabilní hliníkovou konstrukci základové desky pro přesný řez.

Výměna pilového listu je snadná díky rychoupínacímu sklíčidlu SAW LOCK. Pila se prodává v praktickém kufříku.

Příkon pily Parkside PSTK 800 A1 je 800 W, počet zdvihů dosahuje hodnoty 0-3 100 za minutu, maximální hloubka řezu je 80 mm do dřeva a 8 mm do kovu, využít lze šikmý řez nalevo/napravo v rozsahu 0-45 ° plus pevný úhel. Délka přívodního kabelu je 3 metry, hmotnost pily 2,3 kg. Součástí příslušenství jsou tři pilové listy na dřevo, pilový list na kov, paralelní doraz a adaptér pro externí odsávání prachu. Lidl na výrobek poskytuje záruu 3 roky.

Své zkušenosti s pilou Parkside PSTK 800 A1 z Lidlu nám formou recenze můžete psát sem do diskuze.

Kód výrobku: PSTK 800 A1

Návod na přímočarou pilu Parkside PSTK 800 A1: stáhnout v češtině

Cena v akci:

  • od 25. 5. 2017 – 999 KčParkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře