LIDL KATALOG

Ponorná pila Parkside PTS 500 A1 (500 W) z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci ponornou pilu Parkside 500 W vhodnou na dřevo, plast, keramiku, hliník, měď nebo sádrokarton. Pila má 500W motor s nízkými vibracemi a plynule nastavitelnou hloubku řezu od 0 do 25 mm.

Pro lepší manipulaci je vybavena rychloupínací páčkou a přesnou stupnicí, vhodná je pro pilové kotouče o průměru 85 mm. Součástí je bezpečnostní kryt s aretací ponoru. Snadná výměna kotoučů je možná pomocí aretace vřetena spindle lock.

Na pilu lze snadno připojit externí odsávání prachu, dvoumetrová hadice s adaptérem a robustní kufřík je součástí balení. Příslušenství dále zahrnuje univerzální pilový kotouč (průměr 85 mm), diamantový řezný kotouč (průměr 85 mm), pilový kotouč se zuby z tvrdého kovu (85 mm), paralelní doraz a vidlicový klíč.

Záruka na přístroj jsou 3 roky. Máte-li zkušenosti s ponornou pilou Parkside PTS 500 A1 z Lidlu, budeme rádi za napsání krátké recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: PTS 500 A1

Návod na ponornou pilu Parkside PTS 500 A1: stáhnout v češtině

Cena v akci:

  • od 4. 5. 2017 – 1 290 Kč


Parkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře