LIDL KATALOG

Pneumatická čisticí pistole Parkside PDRP 6.2 A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci pneumatickou čistící pistoli Parkside PDRP 6.2 A1, kterou tvoří hrdlo s kartáčem a integrovanou rotační tryskou. Pistole je vhodná na polstrování, rohože nebo strukturované povrchy.

Pneumatická čistící pistole Parkside PDRP 6.2 A1 nabízí intenzivní čištění díky výkonnému vířivému proudění vzduchu s čistícím prostředkem rozprášeným na mikrojemné částice. Pneu pistole je vyrobena z hliníku s práškovou úpravou, množství čistícího prostředku lze plynule nastavovat. Součástí balení je odnímatelná nádobka na čistící prostředek se stupnicí v ml.

Pistole je ideální pro vodou ředitelné, nepěnivé čistící prostředky. Na přístroji je předmontovaná pneu spojka 1/4″, doporučen je kompresor od objemu nádrže 24 litrů.

Pracovní tlak pistole je cca 6,2 baru, vývodní systém zajišťuje rotační tryska a objem nádobky je asi 1 000 ml.

Své zkušenosti s pneumatickou čistící pistolí Parkside PDRP 6.2 A1 z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: PDRP 6.2 A1

Cena v akci:

  • od 12. 9. 2019 – 499 Kč
  • od 21. 2. 2019 – 449 Kč
Parkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře