, Nabíječka baterií Ultimate Speed (ULG 3.8 B1) z Lidlu | recenze | cena 2018 | diskuze - Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Nabíječka baterií Ultimate Speed (ULG 3.8 B1) z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2018

V Lidlu běží akce pro motoristy a v jejím rámci lze koupit nabíječky baterií Ultimate Speed ULG 3.8 B1.

Nabíječka nabízí elektronicky regulované a plně automatické nabíjení s kontrolou průběhu. Nabíječka je určena pro všechny baterie s 6 V nebo 12 V a kapacitou 1,2-120 Ah. Nabíječka je vybavena ochranou proti přepólování, zkratu a přebíjení a disponuje funkcí impulzního nabíjení k oživení vybitých baterií a možností trvalého udržovacího nabíjení bez nebezpečí tvorby sulfátů. Celkem má nabíječka 4 programy pro dokonalé přizpůsobení typu baterie, nabíjení je řízeno mikroprocesorem.

Na výběr jsou nabíjecí proudy 7,3 V/0,8 A; 14,4 V/0,8 A; 14,4 V/3,8 A; 14,7 V/3,8 A, nabíječka je vhodná pro všechny olověné MF, AGM, Ca/Ca a gelové i otevřené baterie. Proti vlhkosti je chráněna podle normy IP65, její rozměry jsou 19 × 7 × 5 cm. Lidl na nabíječku poskytuje záruku 3 roky.

Pokud máte zkušenosti s nabíječkou baterií 3,8 A Ultimate Speed z Lidlu, budeme rádi, když nám je popíšete v krátké recenzi zde do diskuze.

Kód výrobku: ULG 3.8 B1

Návod na nabíječku baterií Ultimate Speed ULG 3.8 B1: stáhnout v češtině

Cena v akci:

  • od 22. 10. 2015 – 499 Kč

Ultimate Speed je privátní značka Lidlu zaměřená na doplňky a příslušenství pro automobily a motocykly. Sortiment Ultimate Speed zahrnuje mimo jiné nabíječky autobaterií, startovací kabely, autopotahy nebo hydraulický zvedák. Zboží Ultimate Speed z Lidlu je dostupné také v e-shopu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Vaše recenze Nabíječka baterií Ultimate Speed (ULG 3.8 B1)

Vaše emailová adresa zůstane utajena. Urážlivé nebo nicneříkající komentáře rovnou mažeme. :-)

Diskuze Nabíječka baterií Ultimate Speed (ULG 3.8 B1)