LIDL KATALOG

Multifunkční vařič 6 v 1 Silvercrest SMKE 1500 A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci multifunkční vařič 6 v 1 Silvercrest SMKE 1500 A1 vhodný na smažení, vaření, dušení, pečení, fritování a udržování teploty. Tu lze na vařiči nastavit až do hodnoty 190 °C.

Vařič Silvercrest SMKE 1500 A1 má plynule vyjímatelnou nádobu z hliníkového odlitku s nepřilnavou povrchovou úpravou od firmy ILAG. Topné těleso a fritovací koš jsou vyrobeny z nerezové oceli, objem nádoby je přibližně 2,6 litru.

Příkon přístroje je až 1 500 W, délka síťového kabelu činí 1 metr. Balení tvoří fritovací koš s odnímatelnou rukojetí, mřížka na vaření v páře, šest vidliček na fondue, děrovaná naběračka a skleněné víko se silikonovým okrajem. Rozměry přístroje jsou 45 × 28 × 29 cm.

Své zkušenosti s multifunkčním vařičem Silvercrest SMKE 1500 A1 z Lidlu nám mžůete psát formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: SMKE 1500 A1

Návod na multifunkční vařič Silvercrest SMKE 1500 A1: stáhnout v češtině

Cena v akci:

  • od 27. 11. 2017 – 1 290 KčSilvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • standy 21. října 2018 v 19:57

    Špica hrnec na vaření,dělám v něm často a rád,navíc má jednoduchou údržbu.A proto mě mrzí že má stejnou vadu jako jeho čtvercový předchůdce-opět se začal loupat povlak na stěnách.Údržbou či užíváním to nebude protože pánev kterou mám 5x tak dlouho mám jako novou a že se něco nasmažila,na oba výrobky používám stejný postup i nářadí.Na rozdíl od prvního hrnce mám účtenku tak půjdu reklamovat,ale raději než peníze chci zase hrnec a aby už vydržel ten zatrachtilý teflon.
    Fakt se v něm dají perfektně připravit jídla od 1 do 8 porcí a to jako prd :-)