LIDL KATALOG

Fitness náramek Silvercrest (SADP 4 A1) z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci fitness náramek / activity tracker Silvercrest SADP 4 A1 pro bezdrátové sledování celodenní aktivity. Náramek zaznamenává počty kroků, překonanou vzdálenost, spálené kalorie a dobu spánku. Náramek Silvercrest rovněž nepřetržitě měří tepovou frekvenci.

Zaznamenané údaje zobrazuje na přehledném OLED displeji s ukazatelem času a datumu. Na příchozí hovory, SMS a zprávy upozorňuje jemnou vibrací. Data lze vyhodnocovat prostřednictvím aplikace SilverCrest SmartActive. Activity Tracker Silvercrest je odolný vůči vodě a prachu dle specifikace IP67, li-polimerový akumulátor má kapacitu 150 mAH / 3,7 V. K telefonu se připojuje přes Bluetooth, požadován je systém Android 4.3 nebo vyšší, nebo iOS od verze 7.0.

V prodeji je tmavě fialová a černá varianta sportovního náramku, záruka činí 3 roky. Máte-li zkušenosti s fitness náramkem Silvercrest SADP 4 A1 z Lidlu, budeme rádi za napsání krátké recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: SADP 4 A1

Návod na fitness náramek Silvercrest SADP 4 A1: stáhnout v češtině

Cena v akci:

 • od 17. 8. 2017 – 799 Kč
 • od 18. 5. 2017 – 799 Kč

Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

 • Petar 18. října 2017 v 14:50

  Koupil jsem tento náramek. Když si chci nainstalovat software SilverCrest SmartActive na můj smartphone Samsung Galaxy S3, verze Androidu 4.3, která má být podporována, v obchod play se objeví hláška, že toto zařízení není kompatibilní. A nenabízí se možnost instalace. Konzultoval jsem tento problém s vývojáři support kompernass, ale bez úspěch. Nevím, co dál, vrátit náramek do Lidlu?

 • Petar 18. října 2017 v 14:51

  Tak jsem dnes náramek do Lidlu vrátil, mají na to 30 dní, jestli mi peníze vrátí, naděje je 50/50. Další postup bude stížnost na ČOI za klamání spotřebitele, když uvádí funkčnost při Androidu 4.3 a je nefukční. Zkoušel jsem i Android 5.0.1. a taktéž není zařízení kompatibilní.Moje chyba, že jsem zařízení kupoval poprvé v Lidlu a ne na e-shopu, kde je záruka vrácení peněz do 14 dní.

 • LenkaK 18. října 2017 v 14:51

  Nemáte někdo zkušenosti,co dělat,když se náramek nechce spojit s telefonem. Asi na třetí telefon se mi podařilo aplikaci stáhnout, ale vůbec se mi nechce spojit, pořád jen navazuje spojení a nic. Dokonce jsme kvůli tomu náramek vraceli, že to nefunguje, v Lidlu nám ho vyměnili za nový, ale nejde to ani s tím novým, takže chyba v náramku zřejmě nebude. :-\ Není na to nějaká finta, třeba je nutné něco povolit nebo tak??

 • Pajda 18. října 2017 v 14:52

  Je to pěkný šmejd, načítá kroky i když nechodím ( dělám jen nějaký pohyb rukama), když chodím načítá kroky špatně, i když jsem si ho připnula přímo na nohu. První kus jsem reklamovala, po měsíci mi dali nový (doma po rozbalení jsem zjistila, že bez českého návodu), ale je to to stejné, zas měří blbě. Nehledě na to, že potřebný software nelze stáhnout na Android verze 4.4., byť by to dle výrobce mělo jít. Budu znovu reklamovat a snad mi vrátí peníze. Podobné věci už v Lidlu nekupuju!

 • Honzino 18. října 2017 v 14:53

  Taky mám tento náramek. Nastavení a spojení s telefonem bez problémů. Problém mám s měřením tepu při běhání, kdy se mi po 10-20 minutách měření přeruší bez uložení a já se to hned nedozvím. Až po ukončení běhu a otevření aplikace v mobilu.

 • xtonda 18. října 2017 v 14:54

  Dá se to použít jako snímač tepu např v aplikaci Strava, nebo to funguje jen s tou jejich aplikací?

 • Betty 18. října 2017 v 14:55

  Dnes jsem si náramek také zakoupila. Bohužel ho ale nemohu zapnout. Držím 7s tlačítko, ale nic se neděje. Nemáte nějaké rady jak to rozjet? Jestli to nepůjde, tak to reklamuji.

 • beven 18. října 2017 v 14:55

  Hodinky koupeny spárovány a po umytí rukou a nějaké namočení , na hodinkách psáno IP67 (V praxi to tedy znamená, že pokud zařízení splňuje stupeň krytí IP67, je kompletně odolný vůči vniknutí prachu (číslice 6 v označení) a zároveň je chráněn proti vniknutí vody až do hloubky jednoho metru po dobu 30 minut (číslice 7 v označení)) asi natekla voda do hodinek a při nabíjení se málem roztekly tak teď uvidím co na to LÍdl

 • Orinka001 18. října 2017 v 14:56

  no tak koukam, ze jsem si mela nejdriv precist zkusenosti tady. Presne tento naramek jsem si koupila v eshopu Lidlu a nejde mi sparovat s iphonem…takze se bude vracet. Na jednu stranu me to mrzi, ale na druhou stranu utvrzuje v tom, ze mam radeji investovat do kvalitnejsich veci

 • Alena 17. května 2018 v 09:35

  Ja jsem take koupila dneska rano v lidlu.nejde soarovat s telefonem.

 • Jana 17. května 2018 v 17:47

  Také já si dnes náramek v Lidlu koupila.Po nabití baterie a nainstalování aplikace jsem náramek s telefonem (Redmi 3, Android 5.1.1 ) bez problému spárovala. Vyzkoušena funkčnost krokoměru, tepové frekvence, zobrazeni hovorů, SMS a budíku, vše bez problému.

 • Irena Grezlova 19. května 2018 v 12:51

  Dnes jsem si ho koupila a je asi vybity. Dle návodu nemůžu přijít na to, jak se nabíjí???

 • Káča 19. května 2018 v 22:39

  Zdravím, při používání app Silvercrest fitness, by mě zajímalo nastavení měření spánku? Díky za info.

 • Karolína 21. května 2018 v 20:35

  Koupila jsem minulý týden, spárovat s iphonem nebyl problém. Po pár dnech mi ale přijde dost divné ze bych při kardio cvičení měla tep 50 za minutu a to mám hodinky utazene dost. Kroků mi to píše také podezřele moc, takže jediné, co je důvěryhodné je čas. Pokud by fungovaly přesněji, byla by ta nabízená škála funkcí fajn.

 • Verča 23. května 2018 v 18:44

  Zdravím, hodinky jsem si objednala přes eshop, a podle návodu jsem hodinky zprovoznila. Sundala jsem samolepku z displeje, hodinky spustit prvně nejdou, jelikož nejsou nabité. Nabila jsem hodinky přes USB port podle návodu. Pak jsem je zapla a marně jsem hledala v návodu, jak nastavit čas :-D. Tak jsem se pustila do spárování s mobilem. založila jsme si účet vypsala udaje pak mi to nabídlo připojit. To se podařilo a rovnou se tam automaticky nastavil čas a datum :-). Hodinky fungují zatím bez problémů. (Mám android verzi 7.0)

 • Standa 13. září 2018 v 20:37

  Hodinky po aktivaci stále zeleně blikají, a to i při měření tepu OFF (vypnuto). Žádní kombinace čudlíků nepomáhá, asi pomůže kladivo.

 • Anna 2. ledna 2019 v 19:43

  náramek je funkční, ale nelze pořádně propojit s mobilem. Když už se to povede, velmi brzy se to zase samo odpojí. Je to o nervy. Takže doporučuji pouze k použití bez aplikace. Měří to dobře i tepovou frekvenci. Takže až na strašnou aplikaci a nemožnost propojení, doporučuji.

 • Iva 6. ledna 2019 v 20:57

  Dobrý den,do jaké vzdálenosti od telefonu zobrazuje náramek příchozí hovory a SMS? Když je vypnutý bluetooth, nezobrazí nic,nebo se zobrazí zpožděné při opětovném zapnutí? Děkuji

 • Koloman 29. května 2019 v 15:37

  Absolutně největší pi*ovina, co jsem si kdy koupil. S telefonem spárovat nejde, na slunku pi*u vidim, taky mě překvapilo že ihned po vyndání z krabičky jsou 100% nabity. Aplikace k nim je snad ještě větší hnus. Ta dle recenzí funguje asi jen 2 uživatelům. Uznávám, možná je to mobilem, ale jestli takhle jednoduchou aplikaci nerozjede klasický chytrý telefon za 6 000, tak si k tomu kupte ještě iPhone X.. Sice vás hodinky budou stát přes 20 000 se vším všudy, ale aspoň vám třeba občas přijde nějaké to upozornění. Pokud samozřejmě nebude svítit sluníčko, to se stejně dozvíte pi*u.
  NEBRAT!!!

 • jett 4. ledna 2020 v 15:11

  Tento fitness náramek nedoporučuji ani největšímu nepříteli.Lze použít jen jako hodinky.

 • Jozef 5. října 2020 v 08:27

  Po asi roku nosenia (nie častom), sa mi roztrhla jedna strana remienka. Náhradný asi neziženiem. Alebo mi Lidl poradí ?