, Měřič krevního tlaku s bluetooth Sanitas SBM 67 z Lidlu | recenze | cena 2018 | diskuze - Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Měřič krevního tlaku s bluetooth Sanitas SBM 67 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2018

V Lidlu nabízejí v akci tlakoměr / měřič krevního tlaku Sanitas SBM 67 s Bluetooth. V porovnání s přístrojem Sanitas SBM 52 je tento model lépe vybavený.

Tlakoměr je vybaven podsvíceným LCD displejem s velkými číslicemi, je tak vhodný i pro seniory. Vypíná se automaticky, ukazuje datum a čas a varuje před případnými poruchami srdečního rytmu.

Měřič tlaku ukazuje průměrnou hodnotu uložených údajů z rána a večera za posledních 7 dní. Díky software a mobilní aplikaci Sanitas HealthCoach nabízí záznamy, analýzy a grafická vyhodnocení na mobilních telefonech s operačními systémy Android 4.3 a iOS 7 a vyšší.

Na přístroj se poskytuje v Lidlu obvyklá záruční doba 3 roky. Pokud máte s tlakoměrem Sanitas SBM 67 zkušenosti, budeme rádi, pokud nám je popíšete v diskuzi níže.

Kód výrobku: SBM 67

Cena v akci:

  • od 27. 9. 2017 – 699 Kč
  • od 28. 9. 2015 – 699 Kč

Značka Sanitas je zaměřena na zdravotnické přístroje a potřeby. Sortiment Sanitas zahrnuje teploměry, sady na manikúru a pedikúru, epilátory, měřiče krevního tlaku nebo perličkové koupele. Výrobky Sanitas z Lidlu koupíte také prostřednictvím e-shopu, kde se nabídka průběžně obměňuje.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Vaše recenze Měřič krevního tlaku s bluetooth Sanitas SBM 67

Vaše emailová adresa zůstane utajena. Urážlivé nebo nicneříkající komentáře rovnou mažeme. :-)

Diskuze Měřič krevního tlaku s bluetooth Sanitas SBM 67