LIDL KATALOG

Bluetooth sluchátka s aktivním potlačením okolního hluku Silvercrest SBKL 40 A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci bluetooth sluchátka Silvercrest SBKL 40 A1 s aktivním potlačením okolního hluku. Sluchátka dávají možnost ovládání hlasem a přístup k virtuálním asistentům Google Alexa a Siri.

Sluchátka Silvercrest SBKL 40 A1 jsou k dostání v černé a stříbrné barvě. Díky přitlačení sluchátek k hlavě dávají vysoký komfort při nošení, po složení šetří místo a vydrží hrát až 16 hodin. Sluchátka jsou vybavena technologiemi bluetooth a NFC, jsou kompatibilní s APtX.

Výhodou sluchátek je rychlé nabíjení – již po 15 minutách vydrží hrát až 3,5 hodiny. Sluchátka mají AUX výstup pro přenos hudby pomocí kabelu.

Verze bluetooth je ve verzi 4.1, maximální dosah je 10 metrů, podporovány jsou profily A2DP, HFP, HSP a AVRCP. Kapacita akumulátoru je 550 mAh, doba nabíjení je 2 hodiny a délka nabíjecího kabelu je 55 cm.

Rozměry sluchátek Silvercrest SBKL 40 A1 jsou 198 × 152 × 80 mm, hmotnost činí 201 gramů.

Své zkušenosti s bluetooth sluchátky Silvercrest SBKL 40 A1 z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: SBKL 40 A1

Návod na sluchátka Silvercrest SBKL 40 A1: stáhnout v češtině

Cena v akci:

  • od 26. 9. 2019 – 1 490 Kč
Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře