LIDL KATALOG

Měřič krevního tlaku Medisana BW A30 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci digitální tlakoměr Medisana BW A30 pro automatické měření krevního tlaku a tepu na zápěstí. Přístroj automaticky počítá průměrné hodnoty z posledních tří uložených hodnot.

Na velkoplošném LCD displeji se mj. zobrazuje aktuální datum a čas, přístroj varuje před poruchami srdečního rytmu a indikuje stav baterií. Měřič je určen pro zápěstí s obvodem 13,5-19,5 cm. Součástí balení jsou baterie a pouzdro, Lidl na tlakoměr poskytuje záruku 3 roky.

Máte-li zkušenosti s digitálním měřičem krevního tlaku Medisana BW A30, budeme rádi za napsání krátké recenze sem do diskuze. Lidl čas od času nabízí v akci také digitální tlakoměry Sanitas SBM 52 a Sanitas SBM 67.

Kód výrobku: BW A30

Cena v akci:

  • od 7. 12. 2017 – 299 Kč
  • od 15. 12. 2016 – 299 Kč

Medisana je německá společnosti produkující zdravotnické potřeby a přístroje. Sortiment zahrnuje mimo jiné měřiče krevního tlaku, perličkové koupele na nohy nebo masážní přístroje. Medisana nepatří přímo Lidlu, ten některé její výrobky prodává příležitostně v akci.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • Lubomira Furdekova 25. března 2018 v 14:34

    S tymto tlakomerom som velmi spokojna. Prave hľadam , kde by som ho môhla objednať, lebo sa mi pokazil, ale spoľahlivo fungoval denne aj viac krat 5 rokov.