LIDL KATALOG

Li-Ion aku vrtací šroubovák Parkside BPSA 12 B1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci akumulátorový vrtací šroubovák Parkside BPSA 12 B1 s promyšleným designem a nízkou hmotností.

Výhodou vrtacího šroubováku Parkside BPSA 12 B1 je rychlá a beznástrojová výměna mezi funkcí vrtání a šroubování. V nástroji je integrován magnetický držák bitů a odnímatelné rychloupínací sklíčidlo s rychlouvolňovacím systémem.

Využít lze celkem 19 stupňů utahovacího momentu a dodatečný stupeň vrtání, Parkside BPSA 12 B1 má dvoustupňovou převodovku s plynule nastavitelnými otáčkami a rychlým zastavením. Točivý moment dosahuje hodnoty až 25 Nm.

Integrováno je LED osvětlení a součástí balení je rychlonabíječka s automatickým ukončením nabíjení. O stavu nabití akumulátoru informuje třístupňový ukazatel, přičemž baterie výrobku je integrována do rukojeti.

Celá sada se dodává v robustním kufříku.

Doba nabíjení vrtacího šroubováku Parkside BPSA 12 B1 je 60 minut, počet otáček dosahuje hodnoty až 350/1 200 za minutu, rozsah upnutí ozubeného sklíčidla je 0,8-10 mm a maximální průměr vrtání je 25 mm do dřeva a 8 mm do oceli.

Rozměry nástroje jsou 19,6 × 19,5 × 5,7 cm, hmotnost šroubováku včetně baterie je 1 kg.

Své zkušenosti s vrtacím šroubovákem Parkside BPSA 12 B1 z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: BPSA 12 B1

Cena v akci:

  • od 14. 6. 2018 – 899 KčParkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře