LIDL KATALOG

LED svítilna a rádio na solární energii Silvercrest z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci LED svítilnu a rádio na solární energii Silvercrest s nezávislým pohonem na dynamo nebo solární články.

Reflektory zajišťují optimální rozptyl světla, výhodou je také nízká hmotnost a možnost zavěšení, díky čemuž je LED svítilna vhodná nejen na kemping. Svítilna Silvercrest má integrovaný akumulátor pro ukládání vyrobené energie.

Kapacita Ni-Mh akumulátoru je 120 mAh při 3,6 V, ve svítilně je 6 LED diod, světelný tok je 9 lm, doba svícení při úplném nabití je asi 100 minut a životnost LED je asi 50 000 hodin. Rozměry svítilny Silvercrest jsou 8 × 8 × 18 cm, hmotnost je 230 gramů.

Své zkušenosti s LED svítilnou a rádiem na solární energii Silvercrest z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: IAN 282352

Návod na LED svítilnu a rádio na solární energii Silvercrest: stáhnout v češtině

Cena v akci:

  • od 12. 7. 2018 – 299 Kč
  • od 8. 3. 2018 – 299 Kč


Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře