LIDL KATALOG

Sportovní hodinky s výškoměrem Crivit z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci sportovní hodinky s výškoměrem privátní značky Crivit. Prodávají se v modrém a černém barevném provedení.

Hodinky mají integrovaný výškoměr, digitální kompas a teploměr, zaznamenávají celkové převýšení a počet překonaných vrcholů. Samozřejmostí je čitelný displej s podsvícením a funkce data, času, alarmu, stopek a odpočítávání.

Na hodinky Crivit se poskytuje záruka 3 roky. Jestliže s nimi máte své osobní zkušenosti, napište nám je do diskuze níže.

Cena v akci:

 • od 23. 5. 2018 – 599 Kč
 • od 12. 4. 2018 – 599 Kč
 • od 8. 2. 2018 – 599 Kč
 • od 9. 2. 2017 – 599 Kč
 • od 10. 9. 2015 – 599 Kč

Privátní značka Crivit zahrnuje sportovní oblečení a vybavení, obuv, potřeby pro kempování a sportovní hry. Sortiment značky Crivit zahrnuje stovky různých výrobků. Recenze Crivit oblečení a jiného zboží najdete v profilu každého výrobku. Produkty Crivit jsou dostupné také v internetovém obchodě Lidl Shop.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

 • Tonda 6. února 2018 v 19:33

  Dotaz je to bez návodu a jsou vodotěsné hodinky s výškoměr děkuji

 • Rudolf Kušnír 14. února 2018 v 21:39

  Kde sa da kupiť nový remienok na športové hodinky CRIVIT

 • HonzaM 25. února 2018 v 11:09

  Hodinky mám rok a užil jsem s nimi hodně zábavy.Měření času není nic moc – asi o 20 vteřin denně se zpožďují – takže tak jednou za tři dny přidat minutu a je to.Hlavní je samozřejmě výškoměr, který jako měřicí přístroj má své zvláštnosti.Jednak je to přirozeně závislost na tlaku vzduchu – např. při cestě třeba z Prahy do Brna se múže tlak lišit o několik mb ve stejné nadm. výšce, to je třeba vzít v úvahu. Další významný faktor je velká závislost na teplotě.Pokud chci měřit na výletě výšku, nenosím hodinky na ruce, ale na šňůrce okolo krku nebo na říditkách kola se stínítkem či na volantu auta.Je třeba chránit hodinky před slunečním svitem a před dalšími vlivy na změnu jejich teploty, případně zkusmo změřit, o kolik se změní údaj výšky při změně teploty o 1° (podle mých zkušeností je to asi 6m při teplotách okolo 20°).

 • HonzaM 1. března 2018 v 15:43

  Hodinky vlastním 1 rok.Měření času není nic moc-zpožďují se asi o 20 sec za den, takže jednou za tři dny posunout o minutu a je to. Hlavní je, samozřejmě, výškoměr. Musíme mít na zřeteli jeho specifické vlastnosti. Chci-li během výletu měřit výšku, nenosím hodinky na ruce, ale okolo krku, na řídítkách kola nebo na volantu auta.
  1)při cestě na větší vzdálenost brát v úvahu, že v cíli může být jiný tlak než v místě startu (třeba při jízdě autem z Brna do Prahy), pak je třeba výškový údaj přepočítat.
  2)citlivost přístroje na teplotu-změna o 1° při teplotě okolo 20°C podle mých zkušeností znamená změnu údaje výšky asi o 6m.Proto je nutné nevystavovat hodinky slunečnímu záření, chránit je třeba nějakou clonou na řídítkách apod.
  Baterie vydržela asi 3/4roku, měnil jsem ji sám.
  Zvykneme-li si na jejich “mouchy”, přinesou nám hodinky zpestření výletů.

 • Bohuslav Kratochvíl 21. března 2018 v 14:13

  Sportovní, cenově příznivé hodinky. Případná reklamace v  záruční době také celkem bez problémů. Pokud si však vlastní vinou např. poškodíte plastový řemínek hodinek, který navíc po cca 3,5 letech používání ztrácí pružnost a začne se lámat, prakticky nejste schopni zjistit, zda je možno nechat řemínek vyměnit nebo zakoupit nový. Důsledek? Vyhodit hodinky. Zkoušel jsem na základě odkazu LIDLU kontaktovat i dodavatele ze SRN uvedené na obalu: fa OWIM GmbH@Co.KG – ta se ani neobtěžovala na můj dotaz reagovat, dále fu digi-tech GmbH – ti slušně odpověděli, ale i přes zaslání typu hodinek (modelu), tzv. IAN čísla – tyto produkty “jim nejsou známy”!Posledním zoufalým pokusem bylo namluvení vzkazu na tel. č> 800142315, kde vás ženský hlas s cizím akcentem vyzve k zadání požadovaných údajů s odkazem, “že vás budou kontaktovat”!! Takže “od čerta k ďáblu” a dosud výsledek 0!!!! Pokud nebude nikdo reagovat ani na vzkaz na záznamníku, tak JIŽ NIKDY LIDL!!!! Důvod? Velmi komplikovaný způsob servisu!!!!!

 • PB 14. května 2018 v 19:57

  Mám modré čtvrtým rokem a za ty peníze naprostá spokojenost. Jen každý druhý rok vyměním baterii (klasika CR2032). Vodotěsnost ok, přesnost je maličko horší, než Casio, cca 10 s/měsíc. Na ruce jsou úžasně pohodlné, pásek ještě drží, původně jsem mu dával tak rok, takže celkově překonaly očekávání.

 • Martin 6. května 2019 v 22:15

  Celkem v pohodě hodinky, přehledné a jednoduché ovládání. Dobrá viditelnost displeje Snadná a rychlá kalibrace, nastavení dvou nezávislých časů (není třeba seřizovat mezi zimním a letním) Nosím je na popruhu od batohu a zde fungují s očekávanou přesností. V horách a v terénu velmi strmých svahů měří výšku přesněji než GPS. Za tu cenu je to dobrá volba. Škoda že nemají více zapuštěné sklíčko toto je náchylné k poškrábání

 • Ivan Bicik 13. července 2019 v 21:49

  Prosím info kde lze sehnat náhradní řemínek k hodinkám CRIVIT ?

 • Jan 6. ledna 2020 v 14:29

  Hodinky mám z Lidlu již několik let a spokojenost.opoždují se,ale když o tom víte,tak není přece problém jednou za pár dní poštelovat.Pásek je problém,ale i tady si pomužete,koupíte pryžový pásek stejně široký jako puvodní a řezakem uděláte tu správnou rozteč.Na sklo lze přilepit folii.A je to!

 • L. Turek 2. září 2020 v 16:12

  dobrý den, potřeboval bych vyměnit řemínek k hodimkám Crivit s výškoměrem v černé barvě (nebo třeba i v modré barvě). Kde se dá získat nebo objednat ?

 • Jiri Rajtora 20. listopadu 2020 v 13:39

  Potřeboval bych vyměnit pásek k hodinkám crivit s vyskomerem (černá barva). Nevíte prosím kde nebo jak? Děkuji.

 • Josef 15. ledna 2021 v 11:14

  Kde se dá, prosím, sehnat či objednat pásek k hodinkám, které se prodávaly v obchodech Lidl. S hodinkami jsem spokojen. Děkuji