LED bluetooth reproduktor Silvercrest SBLL 56 A1: Lidl cena 2024 + recenze

Petr Novák
Publikováno 19. října 2022

Lidl nabízí v akci LED bluetooth reproduktor Silvercrest SBLL 56 A1 s pulzujícím LED osvětlením a měněním barev. Hudba se přenáší bez kabelů přes integrované rozhraní bluetooth, přístroj nabízí 5 světelných programů. Nabíjecí USB kabel a audio kabel je součástí balení.

Reproduktor využívá bluetooth v4.2 profily AVRCP, ADP, HFP a HSP, dosah je až 10 metrů. Li-lon akumulátor 3,7 V má kapacitu 2 000 mAh, vstupní zařízení lze připojit přes Aux vstup 3,5 mm. Záruka na přístroj jsou 3 roky.

Své zkušenosti s LED reproduktorem bluetooth Silvercrest SBLL 56 A1 z Lidlu nám formou recenze můžete psát sem do diskuze.

Kód výrobku

SBLL 56 A1

Návod na LED bluetooth reproduktor Silvercrest SBLL 56 A1

Cena v akci

  • od 27. 12. 2018 – 899 Kč
  • od 23. 11. 2017 – 899 Kč
  • od 1. 6. 2017 – 899 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč v lidl-shop.cz

Fotky výrobku

LED bluetooth reproduktor Silvercrest SBLL 56 A1
LED bluetooth reproduktor Silvercrest SBLL 56 A1
LED bluetooth reproduktor Silvercrest SBLL 56 A1
LED bluetooth reproduktor Silvercrest SBLL 56 A1


R
RomanS 19.10.2017 – 01:19

Pořídil jsem jej a srovnával s několika cenově podobnými reproduktory (Lamax, Phillips), i dražšími/lepšími JBL. V úrovni hlasitosti si tahle hračka nijak nezadá s mnohem větším reproduktorem od JBL (model si nevybavuji) za 6 tisíc. Fakt to řve (a nijak nepraská ani při maximální hlasitosti), čili to používám obvykle max na 50 % a i to je dost hlasité i na ozvučení menší párty nebo celého bytu (120m2). Určitě je hlasitější než Lamax (Beat Sentinel a Street), ačkoli mají udané vyšší RMS. Kvalita zvuku je dle mého více než dostatečná, solidní basy, pro mé laické ucho docela čistý zvuk. Více se mi líbí zvuk hraný přes bluetooth než přes jack 3.5 kabel, neboť při přenosu kabelem jsou znát šumy z interferencí (jelikož jej teď používám i u PC kde je plno rušení z dalších kabelů). Zpracování robustní, pogumované, reprák je pocitově těžší než aktuálně nejoblíbenější modely Lamax (Beat Sentinel a Street). Výhoda Lamaxu tu spočívá tedy v lepší konektivitě a u Sentinel snad odolnější konstrukce (měl by být vodě a pádu odolný). JBL bude hrát asi lépe, u Lamax bych si nebyl tak jistý. Celkově spokojenost, líbí se mi zvuk, zpracování, i parádní světelné efekty.

Odpovědět

Napsat komentář


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.

Rubriky
O nás