LIDL KATALOG

Křížový laser Parkside PKLL 8 A2 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci křížový laser Parkside PKLL 8 A2 pro snadnou a přesnou projekci pravoúhlých orientačních linií.

Křížový laser Parkside PKLL 8 A2 nabízí dva režimy projekce: samonivelační s vodorovným a kolmým nasměrováním s LED stavovou kontrolkou a druhý s libovolně nastavitelným úhlem při fixovaném laserovém kyvadle.

Laser Parkside PKLL 8 A2 tvoří robustní a odolný korpus se 6,35 mm stativovým závitem 1/4″ a trojnohý stativ s rychlouzávěry a vytahovacím středním sloupkem.

Jeho součástí je také nastavitelná výkyvná hlava s integrovanou vodováhou. Stojan, baterie (2× AA) a návod k použití je součástí balení.

Pracovní rozsah laseru je do cca 8 metrů, použit je typ laseru 620-690 nm, třída laseru je 2. Doba samonivelace je cca 4 sekundy, rozsah samonivelace je +/- 4 ° a přesnost samonivelace je +/- 0,5 mm/m. Stavivový závit má průměr 1/4″.

Rozměry křížového laseru jsou 7,4 × 6 × 8,6 cm, výška stativu je do 65 cm. Hmotnost křížového laseru je asi 250 gramů a stativu 275 gramů.

Své zkušenosti s křížovým laserem Parkside PKLL 8 A2 z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: PKLL 8 A2

Cena v akci:

  • od 12. 11. 2018 – 799 KčParkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře