, Dechové nástroje z Lidlu | recenze | cena 2018 | diskuze - Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Dechové nástroje z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2018

V Lidlu lze v akci koupit dechové hudební nástroje. 

Prvním nástrojem je kvalitní Bb trumpeta s ventily z nerezové oceli a měděným ozvučníkem a nátrubkem, trumpeta má venkovní tahy z nového stříbra, dále má sedlo na prvním tahu a nastavitelný kroužek na třetím tahu. Délka trumpety je 48 cm.

Dalším prodávaným nástrojem je Příčná flétna s kvalitní mechanikou a tělem z nového stříbra, má E-mechaniku a uzavřené klapky pro čistou intonaci a vysunuté G pro uvolnění držení ruky. Délka příčné flétny je 66 cm.

Posledním prodávaným nástrojem je klarinet s francouzským systémem Böhm, který je vhodný pro začátečníky. Klarinet má 17 klapek a 6 brýlových kroužků, tělo je z umělé pryskyřice ABS s mechanikou z nového stříbra. Délka klarinetu je 68 cm.

Všechny nástroje jsou dodávány s učebnicí a karaoke CD v praktickém kufříku. Pokud máte s některým z nástrojů zkušenosti můžete nám o nich napsat do diskuze.

Cena v akci:

  • od 26. 11. 2015 – 3 690 KčVíte, pod kterou privátní značkou Lidl tento výrobek prodává? Pomozte nám a napište do diskuze.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa zůstane utajena. Urážlivé nebo nicneříkající komentáře rovnou mažeme. :-)

Komentáře

  • Marika 10. ledna 2018 v 21:39

    prosím vás a opravdu kvalitní hudební nástroje se dají pořídit kde? koukala jsem se tak nějak na internetu a je toho hodně, ale přece jen rada je vždycky dobrá :)

  • Petr 15. ledna 2018 v 12:08

    prosím vás, chci se zeptat, jestli teda mi tady někdo odpoví… chci si koupit trumpetu a koukal jsem se na obchody a nejlíp z recenzí my vyšly http://www.kytary.cz máte prosím někdo zkušenost?