Dechové nástroje: Lidl cena 2023 + recenze

Petr Novák
Publikováno 28. října 2022

V Lidlu lze v akci koupit dechové hudební nástroje. 

Prvním nástrojem je kvalitní Bb trumpeta s ventily z nerezové oceli a měděným ozvučníkem a nátrubkem, trumpeta má venkovní tahy z nového stříbra, dále má sedlo na prvním tahu a nastavitelný kroužek na třetím tahu. Délka trumpety je 48 cm.

Dalším prodávaným nástrojem je Příčná flétna s kvalitní mechanikou a tělem z nového stříbra, má E-mechaniku a uzavřené klapky pro čistou intonaci a vysunuté G pro uvolnění držení ruky. Délka příčné flétny je 66 cm.

Posledním prodávaným nástrojem je klarinet s francouzským systémem Böhm, který je vhodný pro začátečníky. Klarinet má 17 klapek a 6 brýlových kroužků, tělo je z umělé pryskyřice ABS s mechanikou z nového stříbra. Délka klarinetu je 68 cm.

Všechny nástroje jsou dodávány s učebnicí a karaoke CD v praktickém kufříku. Pokud máte s některým z nástrojů zkušenosti můžete nám o nich napsat do diskuze.

Cena v akci

  • od 26. 11. 2015 – 3 690 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč v lidl-shop.cz

Fotky výrobku

Dechové nástroje
Dechové nástroje
Dechové nástroje


M
Marika 10.01.2018 – 21:39

prosím vás a opravdu kvalitní hudební nástroje se dají pořídit kde? koukala jsem se tak nějak na internetu a je toho hodně, ale přece jen rada je vždycky dobrá :)

Odpovědět

P
Petr 15.01.2018 – 12:08

prosím vás, chci se zeptat, jestli teda mi tady někdo odpoví... chci si koupit trumpetu a koukal jsem se na obchody a nejlíp z recenzí my vyšly www.kytary.cz máte prosím někdo zkušenost?

Odpovědět

M
Michal 16.12.2018 – 19:16

Myslim ze jsou to kopie Yamahy.Klarinet a fletnu mam a jsou to supr ladici nastroje.Klarinet po sudani obruci hraje jako z praku.Lehounce se ozyva.za tu cenu vam nikdo generalku stareho nastroje neudela.Na trumpetu se chystam ale bude to taky dobre.fletna je supr a sedne tam stribrna hlavice s Ym.311..Michal

Odpovědět

Napsat komentář


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.

Rubriky
O nás